AXN z polskim paradokumentem „Rewir”

Kanał AXN, należący do SPT Networks, rozpoczął zdjęcia do serialu „Rewir”. Produkcja kręcona jest we Wrocławiu, a za realizację odpowiada Tako Media. Premiera tego 20-odcinkowego serialu codziennego przewidziana jest na kwiecień 2017 roku.

Sprawdź godziny emisji serialu „Rewir” w PROGRAMIE TV

„Rewir” to historia o pracy policjantów Komendy Miejskiej we Wrocławiu, a konkretnie o funkcjonariuszach Wydziału Prewencji. Kamera towarzyszyć będzie dwóm policyjnym patrolom, które jako pierwsze przybywają na miejsca zdarzeń. Wszystkie historie wzorowane są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia.

W serialu zobaczymy m.in. Kacpra Krupskiego („Malanowski & Partnerzy”, „Barwy szczęścia”) oraz Grzegorza Ciągardlaka, którego ostatnio oglądać można w serialu „Ucho prezesa”.

Seriale fabularno-dokumentalne stały się w Polsce jednym z najchętniej oglądanych formatów, zaskakują rekordami oglądalności – powiedział John Rossiter, General Manager, SPT Networks, CE. – Chcemy zaangażować się w produkcję w Polsce i testować różne gatunki. Jeszcze w tym roku pokażemy premierowo 4 różne produkcje własne Sony – dodaje.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *