B. Grałek zastępcą Dyrektora Programowego Telewizji Puls

Bartłomiej Grałek, dotychczasowy Channel Manager kanału PULS 2, awansował na stanowisko zastępcy Dyrektora Programowego ds. Ramówki Telewizji Puls.

Na nowym stanowisku Bartłomiej Grałek będzie współodpowiedzialny za budowanie strategii programowej kanałów TV Puls i PULS 2. Do jego zadań należy m.in. wypracowywanie finalnych rekomendacji programowych, zakupowych i produkcyjnych, kontrola efektywności finansowej działań dotyczących ramówek kanałów oraz tworzenie i doskonalenie procesów w tym obszarze. Bartłomiej Grałek będzie raportował bezpośrednio do Prezesa, który pełni również funkcję Dyrektora Programowego Telewizji Puls – Dariusza Dąbskiego.

Bartłomiej Grałek pracuje w Telewizji Puls od listopada 2014 roku. Jako Channel Manager PULS 2 przyczynił się do dynamicznego wzrostu tego kanału. W 2015 roku PULS 2 uzyskał średni udział w rynku telewizyjnym na poziomie 1,86% (SHR, 16-49), co oznacza wzrost o prawie 18% w porównaniu z 2014 rokiem. PULS 2 jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się kanałów telewizyjnych w Polsce. Przed rozpoczęciem pracy w Telewizji Puls Bartłomiej Grałek pracował w polskim oddziale koncernu Viacom International Media Networks, nadawcy m.in. takich kanałów, jak VIVA Polska, MTV Polska, Comedy Central i Nickelodeon. W ostatnim czasie pełnił tam funkcję Programming Managera kanału dziecięcego Nickelodeon.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *