B. Kosek Menedżerem ds. Badań i Analiz Telewizji Puls

W związku z planami dalszego rozwoju i wzmacnianiem Działu Marketingu do Telewizji Puls dołączył Bartłomiej Kosek, który objął stanowisko Menedżera ds. Badań i Analiz.

Bartłomiej Kosek będzie zarządzał zespołem Badań i Analiz i będzie odpowiedzialny za przygotowywanie wszystkich badań i analiz rynkowych na potrzeby Telewizji Puls, nadawcy programów telewizyjnych TV Puls i PULS 2. Będzie raportował bezpośrednio do Przemysława Wzorka, Dyrektora Marketingu Telewizji Puls.

Bartłomiej Kosek ma wieloletnie doświadczenie w zakresie badań telewizji. Przez dziesięć lat pracował w firmie Atmedia, brokerze reklamy telewizyjnej, gdzie ostatnio piastował funkcję Deputy Marketing Directora. Na tym stanowisku zarządzał kilkuosobowym zespołem analiz rynkowych i odpowiadał m.in. za budżet badawczy, prowadził projekty badawcze dotyczące telewizji i Internetu oraz współpracował z oddziałami firmy Atmedia w Czechach i na Węgrzech. Ostatnio pracował w firmie FOX International Channels Poland na stanowisku Senior Research Analyst na Europę Środkową.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *