„Bagaż osobisty” Andrzeja Sołtysika w TTV

8 października 2014 roku w telewizji TTV będzie miała miejsce premiera autorskiej serii Andrzeja Sołtysika – „Bagaż osobisty”.

Doświadczony dziennikarz Andrzej Sołtysik i jego doświadczeni przez życie rozmówcy w szczerych rozmowach o tym, co trudne i naprawdę osobiste. Tytułowy bagaż otwierają przed Andrzejem Sołtysikiem znane i poważane osoby mi.in.: Piotr Zelt, Andrzej Iwan, Robert Gonera, Tomek Lipiński, Adam „Nergal” Darski.

Rozmowy prowadzone przez Andrzeja Sołtysika wymagają od obu stron odwagi i dystansu do siebie – nawet proste pytania nie przechodzą łatwo przez gardło. Scenerią dla rozmów Andrzeja Sołtysika jest najczęściej Dworzec Centralny w Warszawie.

Ten program jest o nas, o tym, że wszyscy jesteśmy w drodze. Zdarzają się na niej wyboje, ostre zakręty, które radykalnie potrafią zmienić życie. Andrzej Sołtysik w ciepłych i intymnych rozmowach potrafi otworzyć swoich bohaterów i porozmawiać z nimi od serca. Taki publiczny coming out, by mówić o momentach zwrotnych życia wymaga wielkiej odwagi. Tym bardziej cieszę się, że odważni ludzie, w odważnych rozmowach zagoszczą w TTV – podkreśla Lidka Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

Dla mnie „Bagaż osobisty” to wyjątkowa lekcja życia. Wszyscy pędzimy gdzieś wśród tłumu ludzi, dlatego spotkanie i rozmowa o losach moich bohaterów, to okazja do refleksji dla widza, ale także dla mnie samego. Szczerość i odkrywanie prawdziwych odczuć o sobie i o swoim życiu – to interesuje mnie w tym programie najbardziej. Na to stawiam i o to proszę rozmówców – ludzi, których znam długo, ale tylko z wierzchu. Nie chcemy tracić czasu, chcemy go na chwilę zatrzymać, zwolnić. Ten program to bardzo wzruszające i pouczające doświadczenie dziennikarskie – mówi o swoim programie Andrzej Sołtysik.

Każdy z ośmiu odcinków to inny bagaż do udźwignięcia, życiowe refleksje i poruszające emocje rozmówców. „Bagaż osobisty” to nieskomplikowana i kameralna rozmowa o życiu, które w pewnym momencie bohaterom Andrzeja Sołtysika znacznie skomplikowało się.

„Bagaż osobisty”

Premiera: środa, 8 października, godzina 22:30

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *