„Bake Off – Ale Ciacho!” z nową prowadzącą i z nowym jurorem

11 września na antenę TVP2 wraca „Bake Off – Ale Ciacho!”. W trzeciej odsłonie programu TVP pojawią się nowa prowadząca oraz nowy juror.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

W duecie z Marceliną Zawadzką widzowie zobaczą aktorkę filmową i teatralną Kasię Kołeczek. W „Bake Off – Ale Ciacho!” siła testosteronu zwiększy się dwukrotnie. Wszystko za sprawą nowego jurora Michała Brysia, który wspólnie z Krzysztofem Ilnickim oceni wypieki 12 uczestników programu. Michał Bryś będzie gospodarzem felietonów wplecionych w każdy odcinek.

Amatorzy-cukiernicy przez 10 tygodni będą rywalizować o nagrodę główną – 50 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W bitwie zmierzą się ze sobą m.in.: informatyk, licealista, nauczyciel matematyki, germanistka oraz hodowca pszczół. Uczestnicy programu muszą popisać się kulinarną wiedzą przygotowując wytrawne i słodkie wypieki m.in. kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej. Nie zabraknie tych idealnych na śniadanie i imprezę dla dzieci.

Kulinarna rywalizacja w trzeciej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” rozegra się w nowej scenerii. Zdjęcia do programu realizowane są na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Kulinarne show Dwójki realizowane jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach. Producentem wykonawczym jest firma Jake Vision.

„Bake Off – Ale Ciacho!”

Premiera 3. edycji: poniedziałek, 11 września, godzina 21:45

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *