„BANKOMAT. Wyścig z czasem” od września w TV Puls (zdjęcia)

„BANKOMAT. Wyścig z czasem” to nowe reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu będzie aktor – Rafał Cieszyński. Premiera programu już 25 września około godziny 22:00.

„BANKOMAT. Wyścig z czasem” to prowadzone przez Rafała Cieszyńskiego wyjątkowe reality show, w którym liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. Uczestnikom niejednokrotnie przyjdzie zmierzyć się z dużymi przeszkodami, a najwytrwalsi z nich zostaną nagrodzeni za walkę z własnymi słabościami. Adrenalina, emocje, presja czasowa i gra o wysoką stawkę. „BANKOMAT. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!

„BANKOMAT. Wyścig z czasem” będzie miał premierę w środę, 25 września, około godziny 22:00. TV Puls wyemituje 10 godzinnych odcinków. Program będzie pokazywany w każdą środę wieczorem po filmie o 20:00. Powtórki programu pojawią się w ciągu tygodnia na TV Puls i PULS 2. Produkcją na zlecenie Telewizji Puls Sp. z o.o. zajmuje się firma Endemol Polska. Program powstaje na podstawie formatu „THE ATM MACHINE” A Phileas Productions. Oryginalny format powstał według pomysłu Sergio Sancho.

tvpulsbankomat1
Zdjęcie: Katarzyna Baraniewicz/TV Puls
tvpulsbankomat2
Zdjęcie: Katarzyna Baraniewicz/TV Puls

Rafał Cieszyński – biografia:

Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. W roku 1998 rozpoczął studia na wydziale aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, które ukończył z wyróżnieniem w 2002 roku. W 2000 roku zadebiutował na dużym ekranie główną rolą w filmie fabularnym „To My” w reż. Waldemara Szarka. W latach 2002-2006 był aktorem Teatru Studio w Warszawie. Współpracował również m.in. z Teatrami Komedia oraz Syrena. Zagrał w pięćdziesięciu serialach (m.in.: „Ojciec Mateusz” „Anioł Stróż”, „Fala zbrodni”, „Oficer”, „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”), i kilkunastu filmach fabularnych (m.in.: „To my”, „Szatan z siódmej klasy”, „Fenomen”, „Balladyna”, „Bitwa Warszawska”, „Nie kłam kochanie”, „Ogniem i mieczem”).

Prywatnie jest uzależniony od sportu – trenuje boks, jest instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki. Lubi czytać skandynawskie kryminały. Każdą wolną chwilę spędza z rodziną, która jest jego największą pasją.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *