Bartosz Cebeńko poprowadzi „Teleexpress”

Dziennikarz, reporter oraz prezenter telewizyjny, Bartosz Cebeńko, będzie trzecim, obok Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej gospodarzem „Telexpressu”. W nowej roli zadebiutuje już w najbliższą sobotę, 17 lutego.

Sprawdź godziny emisji audycji „Teleexpress” w PROGRAMIE TV

Witamy Bartka na pokładzie. Z jego entuzjazmem, doświadczeniem i młodością „Teleexpress” ma szansę zyskać jeszcze większą widownię. Cieszę się, że mamy tak różnorodny i uzupełniający się zespół prezenterów najpopularniejszego programu informacyjnego Telewizji Polskiej – podkreśla Danuta Dobrzyńska-Schimmer, kierowniczka redakcji „Teleexpressu”.

Bartosz Cebeńko podkreśla, że na „Teleexpressie” się wychował, a rola gospodarza programu to spełnienie jego zawodowych marzeń, ale też ogromne wyróżnienie i poważne wyzwanie.

Presja i odpowiedzialność są duże, bo program jest legendarny, tak jak jego prowadzący – mówi. – Nie chcę konkurować z Maćkiem Orłosiem, ale może moja obecność uspokoi niektóre posłanki. Ciężko będzie mi zarzucić, że jestem za stary ;). Warto jednak dodać, że doświadczenie Maćka jest cenne nie tylko dla niego –  my młodsi, mamy się od kogo uczyć – podkreśla Bartosz Cebeńko.

Bartosz Cebeńko swoją przygodę z dziennikarstwem zaczynał od mediów lokalnych w Gryfinie, skąd pochodzi.  Do Warszawy przyjechał w 2012 roku. Pracował w ogólnopolskich kanałach informacyjnych, m.in. Polsat News i „Wydarzeniach 24”. Współpracuje z Radiem Dla Ciebie, gdzie jest gospodarzem serwisów informacyjnych. W Telewizji Polskiej – na antenie TVP Info – zadebiutował w lutym 2024.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Prywatnie jest miłośnikiem motoryzacji i epistolografii. Kolekcjonuje pióra wieczne.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *