SkyShowtime wprowadzi subskrypcję Standard z reklamami

Dziś ogłoszono, że w serwisie SkyShowtime dostępna będzie nowa subskrypcja zawierająca reklamy – Standard z reklamami – która znajdzie się w ofercie razem z obecnym planem (zmieni on nazwę na Standard Plus). Standard z reklamami będzie obejmował reklamy, zaś treści oglądane w Standard Plus nadal będą bez reklam. Subskrypcja Standard z reklamami będzie dostępna od 23 kwietnia.

Standard z reklamami to jeszcze bardziej korzystna cenowo propozycja, dzięki której rozrywką może cieszyć się cała rodzina. W ramach tej subskrypcji będzie można zobaczyć wszystkie dostępne w SkyShowtime kinowe hity, nowe i dostępne na wyłączność seriale, a także lokalne oryginalne produkcje.

Z opcji Standard z reklamami będą mogli skorzystać użytkownicy na wszystkich ponad 20 rynkach, na których dostępny jest SkyShowtime, tzn. w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech.

Oznacza to, że SkyShowtime jest pierwszą dużą platformą streamingową, która udostępniła subskrypcję z reklamami na wszystkich swoich rynkach.

SkyShowtime od zawsze dąży do oferowania świetnej rozrywki w doskonałej cenie. Cały czas dbamy też o to, aby dostarczać klientom na naszych rynkach najlepsze hollywoodzkie, jak i lokalne produkcje. Dzięki naszej nowej subskrypcji z reklamami cała rodzina może cieszyć się rozrywką – już wkrótce w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Subskrypcja Standard z reklamami pozwala oglądać te same hitowe produkcje, co w Standard Plus, ale jest tańsza. Cieszymy się, że możemy oferować klientom na wszystkich rynkach nie tylko coraz bogatszą ofertę, ale także coraz atrakcyjniejsze ceny – powiedział Monty Sarhan, CEO SkyShowtime.

Do serwisu SkyShowtime po kinowych premierach trafiają filmy wytwórni Paramount Pictures i Universal Pictures, dlatego widzowie mogą spodziewać się w serwisie kolejnych wielkich hitów. SkyShowtime ma szansę niezmiennie oferować nowości filmowe, które reprezentują niemal 50% hollywoodzkiego box office. Wśród nadchodzących hitów są: nagrodzony Złotym Globem Oppenheimer, Psi Patrol: Wielki film.

Katalog nowych i dostępnych na wyłączność oraz oryginalnych produkcji SkyShowtime z premierą zaplanowaną na rok 2024 obejmuje takie tytuły, jak: A Gentleman in Moscow, Apples Never Fall, Bargain, HALO (S2), Knuckles, Mary & George, Sexy Beast, Star Trek: Discovery (S1-5), Ted, The Family Stallone (S2), The Tattooist of Auschwitz i Veronika.

SkyShowtime planuje także nadal inwestować w lokalne produkcje. W 2024 roku użytkownicy będą mogli zobaczyć jeszcze więcej lokalnych filmów i seriali z Danii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Polski, Rumunii i Szwecji.

Subskrybenci SkyShowtime otrzymują tysiące godzin rozrywki dla całej rodziny: seriale nowe i na wyłączność, produkcje oryginalne, nagrodzone filmy i seriale familijne oraz dla dzieci, a także mnóstwo kultowych tytułów z wytwórni Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i serwisu Peacock.

Subskrypcje SkyShowtime Standard z reklamami (19,99 PLN miesięcznie) i Standard Plus (24,99 PLN miesięcznie) dostępne będą od 23 kwietnia poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV i Samsung oraz bezpośrednio na stronie internetowej.

Źródło: SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *