Niełatwo sobie wyobrazić “Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Ikona elegancji i stylu, legenda polskiego kina zawsze nas rozbawiała swoimi uroczymi żartami i komentarzami.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Niestety, w 8.edycji show “Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat nie zobaczymy pani Beaty za jurorskim stołem.

Rinke Rooyens, producent “Tańca z Gwiazdami” jak co roku spotkał się z panią Beatą i zaprosił ją osobiście do programu. Beata Tyszkiewicz jednak podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w show: – Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od “Tańca z Gwiazdami” – powiedziała.

Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać – mówi producent “Tańca z Gwiazdami” Rinke Rooyens.

Drzwi na plan “Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! – dodaje dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Źródło: Telewizja Polsat