Będzie głośno! – The Branchers w studiu koncertowym Czwórki

31 marca Czwórka zaprasza na koncert polskiego zespołu The Branchers. Grupa wystąpi w składzie – Natalia i Szymon Gałązka oraz Tomek Sowa. Wspólnie zagrali ponad 100 koncertów, a ostatnio jako support zespołu Voo Voo. Młodzi artyści nie grają jednego określonego gatunku muzyki, lecz inspirują się wszystkim tym, co wpadnie im w ucho. Transmisja ze studia koncertowego Czwórki rozpocznie się po godz. 18.00 na Facebooku, kanale YouTube Czwórki oraz na stronie internetowej czworka.online.

The Branchers to trzyosobowy zespół, w skład którego wchodzą: bliźniaki Natalia Gałązka (gitara basowa, 2 wokal), Szymon Gałązka (wokal, gitara, elektronika i produkcja muzyczna) oraz Tomek Sowa (perkusja). Grupa powstała w 2015 roku i ma na swoim koncie cztery single, które można usłyszeć w wielu stacjach w kraju, w tym także w Czwórce, a teraz zbliża się do ukończenia debiutanckiej płyty. Młodzi muzycy zostali dostrzeżeni podczas Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie w jury zasiadali m.in. Kasia Nosowska i Piotr Metz. Zespół zagrał już pond 100 koncertów na festiwalach, w klubach i na dużych scenach muzycznych. Młodzi artyści nie skupiają się na jednym rodzaju muzyki, lecz inspirują się wszystkim tym, co wpadnie im w ucho.

Mimo wspólnego filaru gustów muzycznych, nasze inspiracje są bardzo różne – dzięki czemu pracując wspólnie możemy spojrzeć z różnej perspektywy na tworzenie muzyki. Nie zamykamy się na jeden określony gatunek muzyczny, lecz inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co wpadnie nam w ucho – mówią członkowie grupy.

Koncert The Branchers 31 marca po godz. 18.00 w Czwórkowej audycji „Będzie głośno!”. Transmisja dostępna będzie na stronie internetowej stacji, kanale YouTube Czwórki oraz na Facebooku.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *