Seria „Agentki” w CANAL+ PREMIUM i CANAL+ online

8 kwietnia na CANAL+ PREMIUM i 9 kwietnia w serwisie CANAL+ online premierowy odcinek programu AGENTKI. Produkcja własna CANAL+ odsłania kulisy pracy prestiżowej warszawskiej Agencji Nieruchomości The Leader’s. Pierwszy sezon serii obejmuje cztery odcinki, a jego bohaterki przeniosą nas w ekskluzywny świat najdroższych domów i apartamentów w Polsce.

Sprawdź godziny emisji serii „Agentki” w PROGRAMIE TV

Dotychczas tematyka rynku nieruchomości premium spotkała się z dużym uznaniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji czy Australii, a produkcje z tamtych rynków zdobyły popularność na skalę ogólnoświatową. Wystarczy wspomnieć „Selling Sunset” – serial o kulisach pracy agentów real estate w Los Angeles, który doczekał się już pięciu sezonów, czy „L’Agence” o paryskiej rodzinnej agencji nieruchomości luksusowych.

Teraz przyszedł czas na przybliżenie szerszej widowni polskich realiów tej pasjonującej branży.

AGENTKI to historia kobiet, które swoje marzenia przekuły w sukces. Było to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, profesjonalizmowi i determinacji w dążeniu do celu. Agentki otworzą przed widzami drzwi nieruchomości, do których większość z nas nigdy nie miałaby wstępu. Zapierający dech w piersiach penthouse w Centrum Warszawy za, bagatela, 30 mln złotych, czy nowoczesny dom na obrzeżach stolicy z własną siłownią. To dla naszych Bohaterek codzienność pracy, której kulisy odsłonią w serii.

W castingu do programu uczestniczyło kilka największych rodzimych agencji nieruchomości. Ostatecznie to The Leader’s została wyróżniona i zaproszona do udziału w programie. Ciekawa historia zdolnych, charyzmatycznych młodych kobiet, które odważnie budują własny biznes, przekonała twórców programu do współpracy z „Liderkami”.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Premiera serii AGENTKI już 8 kwietnia o godz. 12:20 na antenie CANAL+ PREMIUM oraz tego samego dnia w serwisie CANAL+ online. Na CANAL+ DOMO premiera 7 maja o godz. 20:05.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *