Grupa Kino Polska wybrała nowy dom mediowy

Grupa Kino Polska, jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, działająca również na rynkach międzynarodowych, wybrała nowy dom mediowy. Agencja Havas Media będzie odpowiedzialna za obsługę w zakresie optymalizacji, planowania i zakupu mediów w kanałach online i offline oraz analityki danych kanałów telewizyjnych z portfolio Grupy, a także serwisu FilmBox+.

Sprawdź ofertę kanału Kino Polska w PROGRAMIE TV

Jako Grupa Kino Polska dynamicznie się rozwijamy, a nowe wyzwania biznesowe wymagają holistycznej strategii mediowej, która pomoże nam realizować ambitne cele. Planujemy dalej wzmacniać wizerunek produktów z portfolio Grupy i tak budować nasze marki, by w precyzyjny sposób odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagającej widowni – mówi Patrycja Gałązka, Dyrektorka Marketingu i Rozwoju Biznesu Grupy Kino Polska. – Dlatego też zaprosiliśmy do złożenia ofert najbardziej doświadczone agencje i domy mediowe w Polsce. Agencja Havas Media przedstawiła najlepszą propozycję, która spełnia nasze wymagania w obszarze digitalowym i analitycznym. Bez wątpienia atutem było również kreatywne podejście Agencji, wachlarz jej autorskich narzędzi oraz doświadczony zespół, który będzie nas wspierał – dodaje Patrycja Gałązka.

Bardzo się cieszę z decyzji Grupy Kino Polska o współpracy! Nasza strategia oparta na filozofii Meaningful Brands oraz unikalne podejście do planowania mediów Media Experience (Mx) odpowiedziały na biznesowe potrzeby klienta oraz pokazały nasze ogromne doświadczenie w kategorii. Silne kompetencje digital w ramach grupy Havas oraz mocne wsparcie zaawansowanej analityki zespołu Data Business Intelligence i Havas Programmatic Hub oraz zastosowanie autorskich narzędzi i platform potwierdziły najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb Klienta – mówi Renata Wasiak – Sosnowska, Chief Operating Officer Havas Media Group.

W przetargu udział wzięły zarówno duże sieciowe domy mediowe jak i mniejsze niezależne agencje. Dotychczas usługi w zakresie planowania i zakupu mediów dla Grupy Kino Polska realizował dom mediowy RL Media.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *