Best of ONE Championship 2020 w Nowy Rok w Fightklubie

Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników sportów walki! W Nowy Rok w Fightklubie kompilacja najlepszych pojedynków ostatnich dwunastu miesięcy w organizacji ONE Championship. Dwie i pół godziny wyśmienitej rozgrywki gwarantowane!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Fightklub

Dla ONE Championship rok 2020 rozpoczął się zgodnie z planem, od znakomitej gali A New Tomorrow w Bangkoku. W kolejnych tygodniach odbyły się jeszcze widowiska w Manili, Dżakarcie i Singapurze, a później… świat się zatrzymał. Pandemia koronawirusa, która rozlała się po całym globie nie ominęła również ONE Championship, która w trybie pilnym musiała odwoływać swoje gale. Stan niepewności trwał do lipca, kiedy to organizacja powróciła ze światowym show pod nazwą No Surrender.

Oczywiście w samej organizacji gal zmieniło się wszystko, od restrykcyjnych testów przeprowadzanych przed każdym eventem po brak publiczności na trybunach. Formuła widowisk także uległa zmianie, zamiast nowej lokalizacji dla każdej gali włodarze organizacji postanowili działać bardziej hybrydowo i koszarowali zawodników w jednym miejscu, organizując kilka eventów pod jednym cyklem imprez. Najpierw więc w Bangkoku odbyły się po trzy gale pod tytułem No Surrender i A New Breed, a następnie cała karuzela przeniosła się do Singapuru na show Reign of Dynasties, cztery odsłony Inside the Matrix, dwie Big Bang i dwie wieńczące rok Collision Course. Taki format zdał egzamin, gale przeprowadzane były bowiem w skrajnie bezpiecznych warunkach i na palcach jednej ręki dało się policzyć pojedynki odwołane przez zagrożenie spowodowane COVID-19.

ONE Championship z pandemicznych perturbacji wyszła obronną ręką, a liczba widowisk jakie zorganizowała w drugiej połowie roku musiała zadowolić nawet najbardziej zatwardziałych malkontentów. Dzięki temu w Nowy Rok widzowie będą mogli obejrzeć dwuipółgodzinną pigułkę zawierającą najciekawsze momenty ze wszystkich tegorocznych odsłon gal spod znaku ONE. Nie zabraknie najważniejszych walk o tytuł, największych niespodzianek, ale i najbardziej spektakularnych nokautów. To będzie bardzo mocne rozpoczęcie tego – miejmy nadzieję – lepszego niż poprzedni roku.

Best of ONE Championship 2020 w piątek 1 stycznia o godz. 19:35 w Fightklubie!

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *