Premiera 3. sezonu „Sanatorium miłości” w TVP1

W niedziele, 3 stycznia o godz. 21:15 TVP1 zaprasza widzów na odcinek nowej serii popularnego program „Sanatorium miłości”, którego akcja toczy się w malowniczym uzdrowisku Polanica-Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej.

Sprawdź godziny emisji audycji „Sanatorium miłości” w PROGRAMIE TV

„Sanatorium miłości” to autorski format Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno!

Program w trzecim sezonie nie tylko ponownie oddaje głos seniorom i prezentuje bohaterów, którzy często zbyt wcześnie wysyłani zostali na emeryturę, na którą mentalnie i emocjonalnie nie są jeszcze gotowi, ale przede wszystkim szykuje dla widzów moc niespodzianek!

W nowym sezonie show pojawią się znane ze szklanego ekranu twarze oraz osobowości telewizyjne. Spotkanie z nimi odkryje nieznane dotąd talenty naszych bohaterów.

Program poprowadzi Marta Manowska, która dzielnie wspiera i motywuje uczestników podczas aktywności i rozmów na trudne tematy.

Uczestnikami reality-show będą seniorzy 60+, których łączy jedno – żyją samotnie. W trakcie pobytu w malowniczym uzdrowisku będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość. Zabawna i wzruszająca opowieść z ich udziałem udowodni, że dojrzałość może mieć fascynujące oblicze drugiej młodości, a życiowe doświadczenie to bezcenna wartość, a nie zbędny bagaż.

Po każdym premierowym odcinku zapraszamy na kulisy produkcji kultowego programu „Sanatorium miłości”.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Premiera 3. sezonu „Sanatorium miłości” 3 stycznia 2021 r. o godz. 21:15 w Jedynce i na vod.tvp.pl.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *