„Bez znieczulenia”- premiera telewizyjna w Motowizji

W niedzielę 1 listopada po raz pierwszy w telewizji będzie można zobaczyć film dokumentalny „Bez znieczulenia” autorstwa Tomasza Roli i Szymona Wasylówa. Premiera pierwszego polskiego dokumentu sportach motocyklowych odbędzie się na antenie Motowizji, która była również patronem medialnym kinowego debiutu.

Sprawdź godziny emisji „Bez znieczulenia” w PROGRAMIE TV

„Bez znieczulenia” to dokument opowiadający o rywalizacji w wyścigach motocyklowych z perspektywy kierowców, zespołów oraz ich rodzin. Autorzy filmu spędzili sezon 2019 na torach całej Europy, dokumentując sukcesy i porażki naszych zawodników, dzięki czemu widzowie zobaczą motocyklową rzeczywistość widzianą oczami ludzi, pełnych pasji i miłości do świata jednośladów.

Film „Bez znieczulenia” to bezprecedensowa produkcja. Temat profesjonalnych wyścigów motocyklowych nie jest powszechnie obecny w debacie publicznej. Kiedy tylko nawiązałem kontakt z panem Tomaszem Rolą wiedziałem, że jego film będzie sukcesem oraz, że będzie idealnie pasował do naszej ramówki. Docieramy do niezwykle licznego grona motocyklistów i jestem pewien, że wielu z nich obejrzy Bez znieczulenia, a kto wie, może wielu z nich podejmie decyzję by samemu spróbować swoich sił na torze – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Film zaczęliśmy realizować już w styczniu 2019r. Udało nam się pokazać życie zawodników i pasjonatów tego sportu. Życie, które w bardzo dużej mierze podporządkowane jest tej właśnie pasji. Dokumentując codzienność przedstawiliśmy pełen obraz sytuacji i zabraliśmy widza w wyjątkową podróż do świata motoryzacji i sportu. W filmie każdy może zobaczyć zwykły dzień zawodnika , pracę, dom, przygotowania do wyścigów, zmagania z finansami, problemy których nie brakuje. W dalszej części przenosimy się na tory wyścigowe na terenie praktycznie całej Europy, pokazując już same wyścigi, radość z wygranych i smutek podczas gorszych startów. Finalnie skupimy się na bardzo wyjątkowych relacjach zawodników i wspaniałej, dobrej energii, która jest obecna mimo kiepskiej sytuacji tego sportu w Polsce – komentuje Tomasz Rola, reżyser filmu „Bez znieczulenia”.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

„Bez znieczulenia”, premiera telewizyjna w Motowizji – niedziela, 1 listopada godz. 16:00.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *