„Ameryka Wybiera” w Polsat News

We wtorek, 3 listopada od 22:30 aż do godziny 5:00 w środę, widzowie Polsat News będą mogli śledzić na bieżąco przebieg wyborów prezydenckich w USA w specjalnym programie „Ameryka Wybiera”, który poprowadzą Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta oraz Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

3 listopada. To będzie ważny wtorek. Nie tylko dla Ameryki, ale również dla całego świata. W tym dniu obywatele USA zadecydują, kto przez następne cztery lata obejmie stery w Białym Domu, a tym samym zostanie niekoronowanym liderem demokratycznego świata. Czy będzie to ubiegający się o reelekcję, nominowany przez Partię Republikańską Donald Trump? Czy może kandydat Demokratów – Joe Biden? Obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Dlatego Polsat News szykuje swoim widzom i wszystkim interesującym się sprawami międzynarodowymi specjalny program „Ameryka Wybiera”. To tutaj, już od 22:30 aż do godziny 5:00 w środę, 4 listopada będzie można na żywo śledzić najnowsze informacje o wyborach w USA. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami w Polsce i USA oraz postaciami świata polityki.

„Ameryka Wybiera” poprowadzą dziennikarze Polsat News: Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta, znani z programu „Dzień na świecie”. Grzegorz Dobiecki we wtorkowym „Ameryka Wybiera” będzie rozmawiał m.in. z Aleksandrem Kwaśniewskim, Prezydentem RP w latach 1995-2005 oraz Witoldem Waszczykowskim, byłym Ministrem Spraw Zagranicznych w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.

Jan Mikruta porozmawia z gośćmi z USA, wśród nich z Danielem Friedem, byłym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce. Dziennikarz będzie również prezentował aktualne wyniki wyborów oraz wyjaśni ten nazywany „najbardziej skomplikowanym” system wyborczy w USA i przedstawi preferencje wyborcze Amerykanów w poszczególnych stanach.

Program „Ameryka Wybiera” poprowadzą również Agnieszka Laskowska i Marta Budzyńska, które będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi oraz prezentować ciekawe fakty dotyczące wyborów oraz samych kandydatów. A to wszystko z wykorzystaniem w studiu Polsat News, technologii rzeczywistości rozszerzonej.

Sytuację za oceanem na bieżąco relacjonować będzie korespondentka Polsat News w USA – Magda Sakowska. Poznamy również reakcje europejskich stolic na amerykańskie doniesienia.

„Ameryka Wybiera” już we wtorek, 3 listopada, od 22:30 tylko w Polsat News. A już od godziny 5:00, w środę, 4 listopada, specjalne wydanie porannego pasma „Nowy Dzień z Polsat News” o wyborach w USA.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *