„Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz” w TVP2

W sobotę, 7 listopada o godz. 20:00 TVP2 zaprasza na pierwszy odcinek show „Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz”, w którym przypomnimy kultowe programy i seriale, największe wzruszenia i wpadki oraz niezapomniane przeboje związane z TVP2.

Sprawdź godziny emisji audycji „Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz” w PROGRAMIE TV

Nowy, pełen pozytywnej energii show „Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz” poprowadzi Tomasz Kammel a kapitanami drużyn będą Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski. W każdym odcinku rywalizować będą ze sobą dwie drużyny gwiazd najpopularniejszych produkcji Dwójki: obsada „M jak miłość” zmierzy się z prowadzącymi „Familiadę” i „Koło fortuny”, trenerzy „The Voice” staną naprzeciw gwiazd, które wykorzystały swoją „Szansę na sukces”, wokaliści disco-polo przekonają się czy „Europa da się lubić”, natomiast aktorzy serialu „Na dobre i na złe” sprawdzą poczucie humoru artystów kabaretowych.

Podczas programu dowiemy się: Kto pierwszy poprowadził „Wielką grę”? W którym roku pojawiła się w Dwójce „Panorama”? Jakie nazwisko nosiła rodzina z serialu „Rodzinka.pl”? Kto lepiej zna kultowe programy? Kto uważniej ogląda uwielbiane seriale? Kto bardziej kocha Dwójkę?

Gwiazdy wezmą udział w kilku zabawnych rundach pytań o ukochane produkcje Polaków. Nie zabraknie: „Studia 2” i „W labiryncie”, „Bezludnej wyspy”, „Spotkania z balladą”, „Czasu honoru”, „Za chwilę dalszy ciąg programu”, czy „Pereł z lamusa”.

W każdym odcinku pojawi się osobowość telewizyjna związana z kultową produkcją z ostatniego pięćdziesięciolecia oraz gwiazdy muzyczne, które zaśpiewają przeboje kojarzone z TVP2 i największe hity ostatnich 50 lat. Program wypełnią materiały archiwalne Telewizji Polskiej. Widzowie dostaną niepowtarzalną okazję, żeby przypomnieć sobie za co kochają Dwójkę.

Gwiazdy walczyć będą o pieniądze, a do wygrania w każdym odcinku jest 30 tysięcy złotych, które na końcu odcinka zwycięska drużyna przeznaczy na wybrany cel charytatywny.

W pierwszym odcinku programu zobaczymy rywalizację drużyny serialu „M jak miłość” i tu pod wodzą Macieja Kurzajewskiego zmagać się będą: Teresa Lipowska i Mikołaj Roznerski, kontra Teleturnieje, które reprezentować będą: Karol Strasburger i Norbi, a ich kapitanem będzie Marzena Rogalska.

W programie Teresa Lipowska opowie o pierwszym pocałunku z Witoldem Pyrkoszem na planie „M jak miłość”. Mikołaj Roznerski wyjaśni, jak trafił do serialu. Niezawodny Karol Strasburger będzie opowiadał żarty, a Norbi zdradzi, jak długo poznawał zasady programu „Koło Fortuny”. Goście przypomną początki Dwójki i opowiedzą, jak zmieniała się praca w telewizji przez pięćdziesiąt lat. Dowiemy się, czy Anna Jurksztowicz ogląda serial „Na dobre i na złe”, do którego śpiewa piosenkę. Swój największy przebój zaśpiewa także Urszula. Zobaczymy również występ gościa specjalnego odcinka, który pozostanie niespodzianką dla widzów.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Swoją wiedzę o Dwójce widzowie będą mogli sprawdzać przez pięć sobotnich wieczorów. Pierwszy odcinek już 7 listopada, w sobotę o godzinie 20.00 oczywiście w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *