„Billions” wraca z drugą częścią piątego sezonu. Nowy odcinek już dostępny w HBO GO

Piąty sezon lubianego serialu Billions, z wyróżnionym nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Paulem Giamattim i zdobywcą Emmy Damianem Lewisem w rolach głównych, wraca do HBO GO z nowymi odcinkami. Najnowszy odcinek już jest dostępny w serwisie.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Serial Billions opowiada o starciu dwóch silnych i przebiegłych osobowości – ambitnego prokuratora (Paul Giamatti) oraz wpływowego finansisty (Damian Lewis). Każdy z mężczyzn usiłuje za wszelką cenę przechytrzyć przeciwnika i odnieść nad nim ostateczne zwycięstwo. Aby osiągnąć swój cel, obaj uciekają się do podstępów, prowokacji i intryg.

W drugiej części piątego sezonu obecność potężnego miliardera Mike’a Prince’a (Corey Stoll) zaznacza się w Axe Capital i daje Chuckowi Rhoadesowi (Giamatti) potencjalne nowe oręże w walce z Bobbym Axelrodem (Lewis). Dotychczasowe sojusze zostają zerwane, a w ich miejsce tworzą się nowe, przez co wszyscy – od Taylor (Asia Kate Dillon) aż po Wendy (Maggie Siff), zostają wciągnięci w konflikt, który może doprowadzić do zniszczenia wszystkiego, co jest dla nich ważne.

W serialu występują także David Costabile, Condola Rashad, Kelly AuCoin i Jeffrey DeMunn. Jeanane Garafolo wystąpi gościnnie jako Winslow, właściciel legalnego koncernu konopnego.

Serial Billions został stworzony i wyprodukowany przez showrunnerów Briana Koppelmana i Davida Leviena. Jednym z twórców jest także Andrew Ross Sorkin. Za międzynarodową dystrybucję serialu odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.

Najnowszy odcinek piątego sezonu serialu Billions już od 6 września, dostępny jest w HBO GO. Premiera kolejnych odbywać się będzie co tydzień, w poniedziałki. Piąty sezon liczyć będzie łącznie 12 odcinków.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *