„BlowStar” – nowa produkcja własna player.pl

Filip Chajzer, Mateusz Gessler, Tomasz Oświeciński – to tylko część gwiazd, które wystąpią w nowej produkcji własnej player.pl. W programie gameingowym „BlowStar” goście podejmą wyzwanie jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Blowka, z którym zagrają w gry video. Premiera pierwszego odcinka 18 maja 2016 roku w player.pl.

„BlowStar” to nowy program gameingowy produkcji player.pl. Gospodarz programu, niezwykle popularny wsród młodzieży Blowek, zaprasza gwiazdy do sprawdzenia swoich umiejętności w kultowych grach video, a tym samym wprowadza ich w wirtualny świat.

Każdy z gości zagra w zupełnie inną grę, dopasowaną specjalnie do jego charakteru i rodzaju wykonywanego zawodu. Jednak w „BlowStar” nie liczy się tylko walka o zwycięstwo.

W programie nie chodzi wyłącznie o rywalizację i zdobywanie punktów – mówi Blowek, gospodarz programu, którego kanał w serwisie YouTube subskrybuje ponad 1,8 mln użytkowników. – Najciekawszym jego elementem jest możliwość obserwowania reakcji jakie gry komputerowe wywołują u polskich celebrytów.

„BlowStar” to nie tylko wirtualna rywalizacja. To także liczne atrakcje i wyzwania gospodarza, niezwiązane z grami video. To niebywała okazja, aby zobaczyć polskie gwiazdy w nietypowej dla nich sytuacji.

W pierwszym odcinku „BlowStar” wystąpi Tomek Oświeciński, uczestnik programu „Agent – gwiazdy” oraz gwiazda filmu „Pitbull – nowe porządki”. Premierowy odcinek będzie dostępny na player.pl 18 maja. W kolejnych epizodach w szranki z Blowkiem staną: Ola Ciupa, Filip Chajzer, Mateusz Gessler, Kasia Bujakiewicz i Michał Koterski.

BlowStar jest już kolejną produkcją player.pl bezpośrednio związaną ze światem gier komputerowych. Na początku marca, za pośrednictwem platformy użytkownicy mogli na żywo śledzić finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters – mistrzostw świata e-sport. Bezpośrednio z Katowic redakcja player.pl relacjonowała najważniejsze wydarzenia i prezentowała materiały ze wszystkich imprez towarzyszących głównym rozgrywkom, uzupełnione o komentarz znanego youtubera Stuu.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *