Kalisz / Chełmce z pozwoleniem na emisję MUX-8

11 maja 2016 roku Urząd Komunikacji Elektronicznej wydał na rzecz spółki EmiTel pozwolenia radiowe na emisję sygnału multipleksu ósmego (MUX-8) Naziemnej Telewizji Cyfrowej z obiektu nadawczego w województwie wielkopolskim – Kalisz / Chełmce.

Kalisz / Chełmce
Kanał: 7; Moc: 5 kW; Polaryzacja: V (pionowa); Charakterystyka: D (kierunkowa)

Źródło: Urząd Komunikacji Elektronicznej

4 Comments on “Kalisz / Chełmce z pozwoleniem na emisję MUX-8”

 1. No to jest ciekawe – ten nadajnik jest małym obiektem doświetlającym sam Kalisz (położonym w dołku „na środku” Stare Miasto i okolice nad rzeką Prosną).
  Konkretnie MUX3 i jakieś tam stacje radiowe.

  Główny nadajnik na dawne województwo kaliskie to Mikstat.

  Można by pomyśleć że zaczną od dużych obiektów – ale widać nadawcy nie są chętni na uruchomienie emisji (i zwlekają do końca roku) – i Emitel celem zminimalizowania kosztów będzie nadawał (niemal?) pusty MUX8 (bo musi od 5 sierpnia) na 7 obszarach z małych nadajniczków tak by wypełnić warunki koncesji a nie marnować kasy.

  🙁

 2. dlaczego niema dostępu do wszystkich kanałów nie kodowanych i kodowanych .brak precyzyjnego informowania abonenta jak może zakupić płatne kanały naziemnej telewizji. dlaczego nie poda się cennika i gdzie można do konać zakupu kanałów .

  1. Koleś maxs tyś kompletnie nie znasz tematu kodowane to trzeba sobie zakupić i bulić za nie a w naziemnej cyfrowych kanałów kodowanych nigdy takich przynajmniej w Polsce nie będzie ,bo idą takowe z satelity na talerze .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *