Bohaterowie pod ciągłą presją, czyli serialowy maj na kanałach AXN

Nowy sezon przygód kultowego MacGyvera we współczesnym remake’u przygód agenta „złotej rączki”, zamach terrorystyczny na Kapitol, w wyniku którego stanowisko prezydenta USA obejmuje zupełnie nieprzygotowany Kiefer Sutherland, dalsze przygody byłych wojskowych ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala, Jessica Alba i Gabrielle Union, walczące z bezwzględnymi gangami narkotykowymi jako agentki LAPD oraz jednostka specjalna wysyłana w najniebezpieczniejsze rejony świata, by walczyć o bezpieczeństwo USA. W maju widzowie kanałów AXN zobaczą: 4. sezon MacGyvera w AXN, serial Designated Survivor w AXN Black, produkcję L.A.’s Finest i 3. sezon Nocnej zmiany w AXN White oraz The Brave w AXN Spin.

MacGyver to remake kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku z niezapomnianym Richardem Deanem Andersonem. Nowy MacGyver (Lucas Till) jest młodszy od pierwowzoru, chętniej się bije i nie jest obojętny na wdzięki płci przeciwnej. Jedno pozostało niezmienne – dzięki swoim umiejętnościom potrafi uratować świat za pomocą spinaczy do papieru, zrobić bombę z urodzinowych świeczek i pokonać przeciwnika, używając jedynie gumy do żucia. Sprawy, których rozwiązania się podejmuje są tak wymagające, że korzysta z pomocy zaufanych współpracowników z Wydziału Spraw Zewnętrznych USA (przemianowanego na Fundację Feniksa). W 4. sezonie serialu drużyna MacGyvera zmierzy się między innymi z terrorystami planującymi ataki bronią biologiczną w USA oraz przetestuje zabezpieczenia w laboratorium wojskowym. Premiera 4. sezonu serialu MacGyver w środę 27 maja o godz. 20:10. Kolejne odcinki w środy o 20:00 w AXN.

Sprawdź godziny emisji serialu „MacGyver” w PROGRAMIE TV

Serial Designated Survivor to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. Tymczasem agentka FBI, Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych. Premiera pierwszych 4 odcinków serialu Designated Survivor już w piątek 22 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki w każdy piątek o 20:00 w AXN Black.

Sprawdź godziny emisji serialu „Designated Survivor” w PROGRAMIE TV

Nocna zmiana pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi – Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 3. sezonie do zespołu dołączy nowa stażystka, Dr. Shannon Rivera (Tanaya Beatty). Premiera 3. sezonu serialu Nocna zmiana we wtorek 12 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00 w AXN White.

L.A.’s Finest to spin-off serii filmów Bad Boys, który skupia się na życiu agentki Sydney Burnett (Gabrielle Union). Burnett po akcji przeciwko kartelowi narkotykowemu w Miami postanawia pozostawić przeszłość za sobą i zacząć pracę jako detektyw w Mieście Aniołów. Jej partnerką zostaje Nancy McKenna (Jessica Alba) – pracująca mama z trudną przeszłością. Razem będą musiały stawić czoła najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles oraz własnym problemom w życiu prywatnym. Premiera serialu L.A.’s Finest we wtorek 26 maja o godz. 22.00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 22:00 w AXN White.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Serial The Brave opowiada o pracy jednostki wojskowej, wysyłanej na najtrudniejsze misje wojenne i pokazuje jak wiele muszą poświęcić amerykańscy żołnierze, walcząc o pokój na świecie. Dowódcami jednostki są: Patricia Campbell (Anne Heche) – zastępca dyrektora Agencji Wywiadowczej Departamentu Obrony, która ma dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania wywiadowczego i Kapitan Adam Dalton (Mike Vogel) – były członek oddziału Delta. Razem ze swoimi żołnierzami muszą zadbać o życie niewinnych osób i rozwiązać konflikty w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu The Brave w poniedziałek 4 maja o godz. 21:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21.00 w AXN Spin.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *