Hawaje, historyczna dogrywka oraz najlepsze golfistki świata w Golf Channel Polska

Powrót do pracy po świętach niekoniecznie musi wiązać się z gorączkowym nadrabianiem zaległości i skupieniem tylko na kwestiach zawodowych. Dla tych kibiców, którzy chcą stopniowo wracać do „trybu pracowego”, Golf Channel Polska przygotował ofertę sprzyjającą kanapowemu lenistwu: finał Sentry Tournament of Champions 2018 – gdzie podziwia się nie tylko grę mistrzów, ale też przepiękne krajobrazy Hawajów, Travelers Championship 2017 z pamiętną dogrywką, a także Ricoh British Women’s Open 2018 – kobiecy turniej wielkoszlemowy.

Sprawdź ofertę kanału Golf Channel w PROGRAMIE TV

PGA TOUR i European Tour wznowią swoje rozgrywki za kilka tygodni, zatem Golf Channel Polska przypomina najlepsze, najbardziej ekscytujące, a czasami po prostu najładniejsze wizualnie turnieje ostatnich lat. Golfowe wieczory rozpoczną się w piątek, 17 kwietnia o 21:00. W rozgrywanym na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów Hawajów turniej Sentry Tournament of Champions mogą wziąć udział jedynie zwycięzcy PGA TOUR z wcześniejszych 12 miesięcy. W tak elitarnym gronie, w 2018 roku Dustin Johnson pokazał jednoznacznie, że gdy jest w formie, nikt nie może dotrzymać mu tempa. Prawdziwa maestria i niemalże nierealny pokaz umiejętności. W sobotę o 18:00 Travelers Championship 2017, kiedy inny gwiazdor nowoczesnego golfa – Jordan Spieth, stoczył ciężki pojedynek z Danielem Bergerem, zakończony jednym z najbardziej spektakularnych uderzeń ostatnich lat. W niedzielę o 18:00 Ricoh Women’s British Open 2018, kobiecy turniej wielkoszlemowy. LPGA Tour zdominowany jest od kilku lat przez Azjatki, ale wtedy dzielnie walczyła z nimi reprezentantka Anglii. Czy odparła atak i wygrała „u siebie”, w Lancashire?

Oprócz emocji sportowych, w poniedziałek o 22:00, premiera drugiego odcinka kultowego talk show Golf Channel Polska – „Feherty”. Wygadany, bezczelny i figlarny gospodarz programu – David Feherty, tym razem gości u siebie Gary’ego Woodlanda, jednego z najlepszych amerykańskich golfistów, zwycięzcę US Open 2019.

Źródło: Golf Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *