Boże Narodzenie 2017 w CBS Europa

Najlepsze filmy familijne, dramaty, komedie romantyczne i cztery premiery – oto prezenty, jakie kanał CBS Europa przygotował dla swoich widzów na święta. Od 23 do 26 grudnia na antenie będzie można zobaczyć cztery premiery (w tym „Chinatown” w reżyserii Romana Polańskiego, „Marzyciel” z Johnnym Deppem oraz „Wigilijny show” z Billem Murrayem w roli głównej) oraz wiele interesujących produkcji z biblioteki stacji – m.in. „Igraszki losu” (z Kate Beckinsale), „To właśnie miłość” (z Emmą Thompson i Hugh Grantem) czy „Kapuśniaczek” (z Louisem de Funèsem).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Chinatown”
Rok 1937. J.J. Gittes (Jack Nicholson) to prywatny detektyw z Los Angeles. Sprawy niewiernych współmałżonków nie są mu obce, więc kiedy w jego biurze pojawia się podejrzewająca męża o zdradę Evelyn Mulwray (Diane Ladd), Gittes przyjmuje zlecenie. Hollis Mulwray (Darrell Zwerling) jest głównym inżynierem miejskiego wydziału wodociągów i energetyki i od jego decyzji zależy powstanie nowej tamy na granicy z pustynią. Gittes śledzi mężczyznę, gdy ten udaje się nad ocean. Następnego dnia detektywa odwiedza piękna kobieta, która przedstawia się jako… Evelyn Cross Mulwray (Faye Dunaway), żona Hollisa.
Emisja: sobota, 23 grudnia, godzina 21:00

„Marzyciel”
James Matthew Barrie (Johnny Depp) jest uzdolnionym dramaturgiem oraz autorem powieści. Niestety zdolności nie zawsze idą w parze z sukcesami. Ostatnia sztuka nie cieszy się wielką popularnością. James jest załamany. Podporą w trudnych chwilach jest wierny mecenas, Charles Frohman (Dustin Hoffman). Mary Ansell (Radha Mitchell), żona pisarza, zdaje się żyć własnym życiem. Literackie porażki męża nie robią na niej wielkiego wrażenia. James ucieczki szuka w częstych spacerach po Ogrodach Kensingtońskich. To tam poznaje uroczą wdowę Sylvię Davies (Kate Winslet) oraz jej czterech synów. Wspólne spacery rodzą nietypową więź. James jest zauroczony kobietą. Budzą się w nim także ojcowskie uczucia względem jej synów. Kontakt z rodziną Daviesów okazuje się zaczynem nowej powieści.
Emisja: poniedziałek, 25 grudnia, godzina 19:00

„Wigilijny show”
Frank Cross (Bill Murray) słynie ze swojej bezwzględności: bezpardonowo obchodzi się ze współpracownikami i bliskimi. W wieczór przed premierą odwiedza go… zmarły przyjaciel, który zapowiada wizytę trzech duchów. Podczas tej jednodniowej „podróży” w ich towarzystwie Frank będzie miał szansę zobaczyć siebie na nowo.
Emisja: poniedziałek, 25 grudnia, godzina 21:00

„Niebiosa mogą zaczekać”
Joe Pendleton (Warren Beatty) odnosi sukcesy na boisku jako zawodnik drużyny Los Angeles Rams. Pewnego dnia podczas treningu rowerowego Joe ginie w wypadku drogowym. Jednak w niebie okazuje się, że nadgorliwy anioł zabrał go za wcześnie. Futbolista ma szansę powrócić do świata żywych, lecz niestety bliscy skremowali jego zwłoki… Joe może skorzystać z ciała bogatego biznesmena Leo Farnswortha, który właśnie został zamordowany przez niewierną żonę i jej kochanka…
Emisja: wtorek, 26 grudnia, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *