Boże Narodzenie 2018 w Polsat Games

W Boże Narodzenie, 25 grudnia, o godzinie 15:00 Polsat Games wyemituje „Inazuma Eleven The Ultimate Force Team Ogre Attacks!”, natomiast o godzinie 17:00 „Inazuma Eleven The Ultimate Bound, Griffon”. Obie produkcje to pełnometrażowe filmy na podstawie kultowego anime „Inazuma Eleven”. 26 grudnia, o godzinie 20:30 wielka gratka dla fanów retro-konsol, początków gier komputerowych, czyli dokument „Atari: Game Over”. Przez cały tydzień na antenie Polsat Games również maratony anime.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat Games

Fani anime, w te Święta i Nowy Rok nie będą mogli narzekać. W I Dzień Świąt o godzinie 15:00 i 17:00, Polsat Games wyemituje odpowiednio „Inazuma Eleven The Ultimate Force Team Ogre Attacks!” i „Inazuma Eleven The Ultimate Bound, Griffon”. Obie produkcje to pełnometrażowe filmy na podstawie kultowego anime „Inazuma Eleven”, które opowiada o drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon. Jednak to nie wszystko!

Przez najbliższe dwa tygodnie od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 14:00, na widzów Polsat Games czekają maratony anime, w których będzie emitowanych po pięć odcinków „Monster Hunters Stories: Ride On”, „One Piece” oraz „Dragon Ball Super”.

Natomiast, 26 grudnia, o godzinie 20:30, Polsat Games pokaże wyjątkowy dokument „Atari: Game Over”, którego autorzy po 20 latach wykopują zapomniane kartridże z grą, która była powodem największego kryzysu w branży. Mowa o „ET” stworzonej w 1982 roku przez firmę Atari, adaptację filmu Stevena Spielberga. Niestety, gra ze względu na krótki czas produkcji, jaki jej poświęcono, okazała się kompletną klapą, a wszystkie egzemplarze zakopano na wysypisku śmieci w Nowym Meksyku.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *