„Będziemy mieli dziecko!” na kanale Nat Geo People

Miliony Amerykanów na bieżąco relacjonują swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Codziennie, nawet kilka razy chwytają za swoje telefony i pokazują innym, co robią, gdzie są, co ich zaskoczyło, zaciekawiło i zachwyciło. Nic więc dziwnego, że szczególnie chętnie robią to w chwilach dla siebie niezwykłych. Jakich? Na przykład wtedy, gdy dowiadują się, że… zostaną rodzicami.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Nat Geo People

Czasem wiadomość o ciąży przychodzi niespodziewanie i potrafi zaskoczyć. Test, wizyta u lekarza i wszystko jasne: za kilka miesięcy na świat przyjdzie kolejny młody człowiek.Kiedy do przyszłych rodziców dociera informacja, że spodziewają się dziecka – reakcje są… różne. Jedni nie dowierzają i zadają w kółko to samo pytanie, inni się śmieją, krzyczą, jeszcze inni skaczą ze szczęścia, niektórzy nawet tańczą. Dzielą się dobrą nowiną ze wszystkimi wokół, próbując ich zarazić swoim szczęściem. Krąg osób, do których docierają wieści, poszerza się, kiedy przyszli rodzice chwytają za telefony. Bohaterom programu „Będziemy mieli dziecko!”, oprócz rodziny, przyjaciół i znajomych z mediów społecznościowych, w tych niesamowitych chwilach towarzyszyć będzie kamera, która uchwyci ten niepowtarzalny moment.

Będziemy z naszymi bohaterami nie tylko wtedy, kiedy dowiadują się, że wkrótce zostaną rodzicami, ale również w czasie nadchodzących dziewięciu miesięcy. Zobaczymy ten niezwykły moment ciąży, kiedy podczas jednego z badań rodzice mogą po raz pierwszy usłyszeć bicie serca swojego dziecka. Równie emocjonujące dla wielu par jest określenie, jakiej płci jest potomek. Część rodziców czeka na ten moment z niecierpliwością, inni – choć są ciekawi – bywają nawet tak pomysłowi, że organizują specjalne przyjęcia, podczas których otwierają kopertę z badaniem lekarskim i od razu mogą podzielić się tą nowiną z najbliższymi znajomymi i przyjaciółmi.

W kolejnych miesiącach na przyszłych rodziców czeka sporo obowiązków – kupowanie ubranek, wybieranie pierwszej zabawki, przygotowanie domu na pojawienie się w nim nowego mieszkańca – to tylko część zadań, przy realizacji których towarzyszyć będziemy bohaterom serii „Będziemy mieli dziecko!”. Zobaczymy, jak poradzą sobie z przygotowaniami do nowej roli i jak bardzo pojawienie się nowego członka rodziny zmieni ich dotychczasowe życie. Czy dziecko wymusi zmianę planów?

Będziemy mieli dziecko! – premiery dwóch odcinków od soboty 12 stycznia od godz. 21:00 na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *