Boże Narodzenie i Nowy Rok w ROMANCE TV

Romance TV zaprasza na pełne miłości Boże Narodzenie oraz radosną noc sylwestrową. W Wigilię i pierwszy dzień Świąt stacja pokaże premierowo dramat kostiumowy „Wolter zakochany” o burzliwej młodości jednego z największych myślicieli wszech czasów, a Sylwestra widzowie spędzą z bohaterami ulubionego serialu „Hotel marzeń” i udadzą się w pełne wrażeń podróże do luksusowych destynacji w najpiękniejszych zakątkach świata w poszukiwaniu uczuć.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

W piątek 24 grudnia i w sobotę 25 grudnia o godz. 20.00 Romance TV wyemituje premierowo czteroczęściowy, francuski dramat kostiumowy „Wolter zakochany”. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób Wolter dołączył do najznamienitszych myślicieli wszech czasów. Serial kreśli barwny portret bohatera, orędownika wolności poglądów i sumienia, którego dzieła miały decydujący wpływ na przebieg Rewolucji Francuskiej. „Wolter zakochany” opisuje młodość i lata intelektualnego rozwoju Woltera i mało znane wydarzenia w życiu utalentowanego filozofa: Wolter jako poszukiwacz przygód, kochanek, człowiek o dyskusyjnym stosunku do monarchii, dla którego najważniejsza była sprawiedliwość i praworządność.

Z kolei 31 grudnia już od godz. 16.10 aż do północy Romance TV zaprasza na specjalny cykl sylwestrowy, w ramach którego pokaże pięć odcinków popularnego serial „Hotel marzeń”. Bohaterem trzech nowych odcinków jest znany menedżer hotelowy Markus Winter, który z oddaniem opiekuje się gośćmi, czasem niefortunnie wikłając się w miłosne przygody. Tej nocy widzowie odwiedzą Malediwy, Tobago, Brazylię, Maroko i Mjanmę.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *