Brazylijska liga piłki nożnej w ELEVEN SPORTS NETWORK

Grupa ELEVEN SPORTS NETWORK podpisała umowę z Mediapro, dzięki której będzie mogła transmitować na terenie Polski Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1.

Rozgrywki brazylijskiej piłkarskiej ekstraklasy, Campeonato Brasileiro Série A, w których tytułu mistrza będą bronić słynni Corinthians, będą pokazywane na żywo i na wyłączność w kanałach Eleven i Eleven Sports.

Sieć nabyła również prawo do transmisji meczów Campeonato Paulista Série A1, najwyższej klasy rozgrywkowej w stanie São Paulo i jednocześnie najstarszej ligi piłkarskiej w Brazylii.

Po raz kolejny mamy okazję zapewnić kibiców, że chcemy im oferować najlepszą światową piłkę nożną – powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK. – Nasze transmisje z polskim komentarzem pozwolą widzom w Polsce w pełni przeżywać emocje, których dostarczą im czołowe brazylijskie drużyny.

Postrzegana jako jedna z najbardziej wymagających lig na świecie, Campeonato Brasileiro Série A, składa się z 20 drużyn, wśród których znajdują się takie zespoły, jak Santos, Palmeiras, São Paulo, Corinthians czy Flamengo.

Z Brazylii wywodzi się wielu zawodników, którzy obecnie należą do światowej piłkarskiej elity, na przykład gwiazdy Barcelony Neymar i Dani Alves, grający w PSG Thiago Silva i Lucas Moura oraz Willian z Chelsea FC.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *