Premiera hitu “Atlas chmur” z Tomem Hanksem, Halle Berry i Hugh Grantem, pełen zaskakujących zwrotów akcji “Wróg publiczny” z Willem Smithem i zwariowana komedia “Niedościgli Jonesowie” z Demi Moore oraz Davidem Duchovnym w rolach głównych to tylko część filmowych propozycji, które w święta przygotowała dla swoich widzów Stopklatka TV.

W świąteczną sobotę, 26 marca o godzinie 20:00, stacja pokaże komedię z Demi Moore i Davidem Duchovnym. “Niedościgli Jonesowie” to opowieść o wzorowym biznesmenie, jego pięknej, zawsze idealnie ubranej żonie i dzieciach kochających wszystko to, co nowe i na topie. Wszyscy oni tworzą rodzinę, którą naśladować pragnie całe miasto. Szybko okazuje się jednak, że rodzina Jonesów nie jest tak idealna, jak mogłoby się wydawać.

W Wielkanoc, 27 marca o godzinie 20:00, Stopklatka TV przygotowała dla widzów wciągające kino akcji z Willem Smithem i Genem Hackamem w rolach głównych. “Wróg publiczny” Tony’ego Scotta opowiada o prawniku Robercie Claytonie Deanie (Will Smith), w ręce którego trafia nagranie z zarejestrowanym zabójstwem wpływowego kongresmana. Gdy agenci bezpieczeństwa dowiadują się, kto ma kasetę, postanawiają odzyskać materiał. Robert traci pracę, pieniądze i rodzinę. Zupełnym przypadkiem zostaje uwikłany w niebezpieczną rozgrywkę na szczytach władzy i musi uciekać. Jedyną osobą, która decyduje się mu pomóc, okazuje się były pracownik służb wywiadowczych – Edward “Brill” Lyle (Gene Hackman).

W Lany Poniedziałek, 28 marca o godzinie 20:00, widzowie będą mieli okazję zobaczyć prawdziwe filmowe widowisko, produkcję, która okrzyknięta została jednym z najgłośniejszych filmów 2012 roku. “Atlas chmur” to sześć z pozoru niczym nie łączących się ze sobą historii. Ich bohaterowie żyją w innych czasach i w różnych częściach świata. Okazuje się jednak, że nawet najbardziej błahe decyzje mogą z ogromną mocą wpłynąć nie tylko na teraźniejszość… W produkcji rodzeństwa Wachowskich widzowie zobaczą między innymi: Toma Hanksa, Halle Berry, Susan Sarandon, Jima Broadbenta, Hugo Weavinga i Hugh Granta.

Ponadto w świąteczną sobotę, 26 marca o godzinie 9:00, Stopklatka TV zaprasza na “Odlot”. Czy o prawdziwych wartościach można mówić z humorem i bez patosu? Jak pokazuje nagrodzona Oscarem animacja Disneya i Pixara – jak najbardziej! Carl od zawsze uwielbiał dalekie podróże. Ten nieco zgryźliwy starszy pan, chcąc powspominać lata młodości i cudowne dni spędzone u boku niedawno zmarłej żony, postanawia w końcu zrealizować swoje marzenia. Do komina domu przywiązuje balony i odlatuje do Ameryki Południowej. Zupełnym przypadkiem zabiera ze sobą młodego skauta… Dla dorosłych “Odlot” to refleksja nad przyjaźnią i przemijaniem. Dla dzieci przygoda pełna niespodzianek i gwarancja dobrej zabawy.

To jednak tylko początek filmowych atrakcji. Stacja pokaże między innymi również kinową wersję słynnego serialu z lat 60. – komedię “Mój przyjaciel Marsjanin” (sobota, 26 marca, godzina 15:40), porywającą “Misję na Marsa” (sobota, 26 marca, godzina 22:05), wyreżyserowane przez Juliusza Machulskiego “Pieniądze to nie wszystko” (niedziela, 27 marca, godzina 17:45), słynnego “Wykidajło” z Patrickiem Swayze (niedziela, 27 marca, godzina 22:45), “Wielkiego Joe” z Charlize Theron w roli głównej (poniedziałek, 28 marca, godzina 15:35) i kultowe już “Psy” Władysława Pasikowskiego (poniedziałek, 28 marca, godzina 23:45).

Źródło: Stopklatka

Share and Enjoy !

0Shares
0 0