Serial „Lwia straż” w Disney Junior

Nowa animacja w Disney Junior – już w marcu 2016 roku na kanale zadebiutuje odcinek specjalny „Lwia Straż: Powrót”, a w kwietniu pierwszy sezon serialu „Lwia Straż”. Piosenkę do serialu zaśpiewali Łozo i Tomson z zespołu Afromental.

Głównym bohaterem jest Kion, drugi syn Simby i Nali, który zostaje przywódcą Lwiej Straży – grupy zwierząt ochraniającej Lwią Ziemię. Godzinny odcinek stanowi początek przygód, a ich kontynuację widzowie będą mogli śledzić w animowanej serii „Lwia Straż”. Serial zadebiutuje 18 kwietnia na kanale Disney Junior.

Akcja toczy się na afrykańskiej sawannie, gdzie Kion powołuje nowych członków Lwiej Straży. Zgodnie z tradycją o ochronę Lwiej Ziemi dbały lwy – najsilniejsze, najszybsze i najodważniejsze zwierzęta. Kion postanawia jednak to zmienić i zaciąga do straży swoich przyjaciół, którzy jego zdaniem doskonale pasują do tej ważnej roli. Są to: Bunga – nieustraszony ratel, Fuli – pewna siebie gepardzica, Beshte – beztroski hipopotam oraz Ono – najbystrzejsza czapla. W serialu pojawią się także niezapomniani bohaterowie: Mufasa, Timon, Pumba, Rafiki, Zazu i starsza siostra Kiona, Kiara – przyszła królowa Lwiej Ziemi.

Teaser serialu i piosenki „Jaki piękny dzień” w wykonaniu Łozo i Tomsona:

„Lwia straż: Powrót”

Premiera: sobota, 26 marca, godzina 9:00

„Lwia straż”

Premiera: poniedziałek, 18 kwietnia, godzina 18:30

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *