Cztery nowe kanały telewizyjne w ofercie TV Mobilna

14 marca 2016 roku oferta TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu, dostępnej w ramach czwartego multipleksu (MUX-4) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, została poszerzona o 4 nowe kanały tematyczne – Polsat Café, Polsat Play, Comedy Central Family i TVN Style.

Od dzisiaj Cyfrowy Polsat w ramach usługi TV Mobilna, dostępnej na dekoderach do odbioru DVB-T, oferuje klientom w Pakiecie Ekstra 12 kodowanych kanałów telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska, Nickelodeon, Comedy Central, Polsat Café, Polsat Play, Comedy Central Family i TVN Style) oraz 12 rozgłośni radiowych. Dodatkowo użytkownicy urządzeń do odbioru TV Mobilnej mogą oglądać niekodowane kanały Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Polsat Café to kanał tematyczny tworzony przez kobiety i o kobietach. Skierowany jest do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości, idących przez życie z podniesioną głową.

Polsat Play to kanał, który doskonale łączy męskie pasje i prezentuje całą gamę tematów interesujących każdego mężczyznę: historia, motoryzacja, wędkarstwo, sensacja oraz świetny światowy dokument. Bogata oferta kanału zainteresuje również kobiety, gdyż czas spędzony z Polsat Play, pozwoli im zgłębić tajniki świata mężczyzn.

Comedy Central Family to kanał komediowy, w którym nie brakuje ciepłego humoru, a widzów będą bawić między innymi „Przyjaciele”, „Melissa i Joey”, „Mike i Molly” oraz bohaterowie seriali „Rozpalić Cleveland” i „Pępek świata”. Natomiast w wieczornym paśmie stacja prezentuje kultowe sitcomy o kobietach i dla kobiet, między innymi „Seks w wielkim mieście”.

TVN Style jest kanałem telewizyjnym adresowanym do kobiet, poświęconym urodzie, stylom życia, modzie oraz zdrowiu i gotowaniu. Oferta programowa stacji opiera się na polskich autorskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

Cena Pakietu Ekstra nie uległa zmianie i wynosi 14,99 zł/mies., a klienci Grupy Cyfrowy Polsat mogą nabyć usługę w specjalnej promocji. Osoby będące abonentami płatnej cyfrowej telewizji satelitarnej lub Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie albo posiadające umowę na telefon lub Internet LTE u operatora sieci Plus, zapłacą za Pakiet Ekstra tylko 1 zł miesięcznie, a także otrzymają 2 miesiące dostępu do oferty programowej bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Źródło: Cyfrowy Polsat

5 Comments on “Cztery nowe kanały telewizyjne w ofercie TV Mobilna”

 1. Witam!
  Zamierzam kupić TV Mobilną z dekoderem T-HD 210, który ma jedno wejście antenowe. Czy jest na tej stronie mi ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie, co mam zrobić, aby odbierać programy z polaryzacji zarówno H, jak i V?

  1. Jeżeli masz niedaleko do nadajnika to obie polaryzacje możesz spróbować odebrać za pomocą jednej anteny.

  2. Do Linz. Kup dekoder T-HD 1000 ma 2 wejścia antenowe dodatkowo wbudowana antenę. T-HD 1000 jest w sprzedaży w punktach cyfrowego polsatu.

   1. Dziękuję Wam obu za odpowiedź. Jestem abonentem CP, a na ich stronie jest napisane, że dekoder za złotówkę i płatność złotówka/miesiąc (dla abonentów) z dekoderem T-HD 210, a o dekoderze T-HD 1000 nie mogę nic znaleźć. Orientuje się ktoś?

    I jeżeli cena będzie inna: czy za pomocą anteny pokojowej ze wzmocnieniem (regulowanym) będzie szło odebrać dwie polaryzacje (zasięg nie będzie problemem) i jak ją ustawić? Pionowo / poziomo / pod kątem 45*?

    Proszę o odpowiedź 🙂

    1. Co do anteny pokojowej, to jeżeli sygnał u Ciebie jest na prawdę dobry, zarówno dla multipleksów bezpłatnych i płatnego, to może i sobie poradzi. Ale jeżeli nie poradzi to zawsze można spróbować z anteną zewnętrzną, a nawet dwoma (tutaj można zastosować sumator sygnału).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *