Bronisław Komorowski będzie gościem Polsat News

Już jutro – 5 maja – dziennikarze Telewizji POLSAT, Polskiego Radia oraz Rzeczpospolitej spotkają się w studiu Polsat News z obecnym Prezydentem RP, Bronisławem Komorowskim, ubiegającym się o reelekcję w wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja 2015 roku.

Bronisław Komorowski, Prezydent RP i kandydat w zbliżających się wyborach prezydenckich, będzie gościem w studiu Telewizji POLSAT 5 maja o godzinie 19:30. Dziennikarze Polsatu i Polsatu News, Programu I Polskiego Radia oraz Rzeczpospolitej będą zadawali Bronisławowi Komorowskiemu pytania, dzięki którym zarówno widzowie Telewizji POLSAT, słuchacze Polskiego Radia, jak i czytelnicy Rzeczpospolitej będą mogli poznać poglądy, opinie i plany Bronisława Komorowskiego na II kadencję prezydencką.

Cała rozmowa potrwa 60 minut. Nie zostały narzucone żadne sztywne reguły, co do długości wypowiedzi, liczby zadawanych pytań oraz obszarów tematycznych. Dzięki temu dziennikarze będą mogli zadać dowolne pytania, a odpowiadający nie będzie ograniczony czasem wypowiedzi. Daje to szansę na dynamiczną i interesującą dla opinii publicznej formę spotkania kandydata na Prezydenta RP z przedstawicielami polskich mediów. 60 minut to czas, który z jednej strony daje dziennikarzom szansę na zadanie wielu pytań i poruszenie wielu kwestii, a odpowiadającemu na możliwość w miarę pełnego przedstawienia swoich poglądów.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo w Polsacie głównym od godziny 19:30 do 20:00, a od godziny 20:00 do 20:30 w Polsacie News. Równoczesna transmisja będzie dostępna w Programie I Polskiego Radia.

Ze strony Telewizji POLSAT i Polsatu News pytania będzie zadawał Jarosław Gugała, z Programu I Polskiego Radia będzie obecny Przemysław Szubartowicz, a Rzeczpospolita będzie reprezentowana przez Marcina Piaseckiego.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *