„The Voice of Poland” VI jesienią w TVP2 HD

Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o emisji szóstej edycji „The Voice of Poland”. Program powróci na antenę TVP2 HD już we wrześniu. Do grona gospodarzy show dołączy Halina Młynkova, która poprowadzi program u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Szykują się też zmiany w składzie trenerów.

„The Voice of Poland” wzbogaci się także o zupełnie nowe elementy interaktywne, dzięki którym widzowie będą mogli w jeszcze większym stopniu niż dotąd wpływać na losy uczestników. Kto spośród setek wokalistów, biorących udział w castingach, dotrze do finału i zdobędzie nagrodę główną – kontrakt płytowy z Universal Music Polska? O tym widzowie Dwójki przekonają się już jesienią. Premierę zaplanowano na początek września.

„The Voice of Poland” to muzyczny talent-show. Aktualnie emitowany jest w ponad 50 krajach. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku. Laureatami poprzednich edycji zostali: Ola Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora i Damian Ukeje. Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji programu, odniósł ogólnopolski sukces przebojem „Tak blisko”, zdobywając m.in. nagrodę Eska Music Awards.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *