Brytyjski serial „Loch Ness” premierowo na antenie kanału 13 Ulica

29 października o 21:00 kanał 13 Ulica wyemituje pierwszy odcinek nowej, trzymającej w napięciu produkcji „Loch Ness”. Piękny krajobraz, malownicze jezioro i małe szkockie miasteczko to sceneria, w której toczy się dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa dokonanego na nauczycielu gry na pianinie. Kiedy okazuje się, że w okolicy grasuje seryjny morderca, detektyw Annie Redford będzie musiała po raz pierwszy w swojej karierze zmierzyć się z tak poważną sprawą.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału 13 Ulica

Dziki krajobraz, oddalona od cywilizacji mała społeczność i malownicze jezioro, to sceneria sześcioodcinkowego brytyjskiego serialu „Loch Ness”. W mieście położonym u brzegu jednego z najbardziej znanych jezior świata trwa dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa dokonanego na nauczycielu gry na pianinie. Niall Swift zostaje znaleziony martwy, a z jego głowy ktoś wcześniej usunął mózg. Mieszkańcy są w szoku, gdy okazuje się, że w okolicy czai się seryjny morderca.

Annie Redford (w tej roli Laura Fraser) rozpoczyna karierę jako policyjna detektyw i po raz pierwszy w życiu próbuje wyjaśnić sprawę zabójstwa. Nie wie tylko, że śledztwo poważnie wpłynie na stabilność jej związku z Alanem (w tej roli Gray O’Brien) i relację z osiemnastoletnią córką Evie. Podejrzanych jest wielu, ofiar przybywa, i niewykluczone, że pierwsze śledztwo Annie będzie najtrudniejszą sprawą w jej karierze.

Za brytyjską produkcję odpowiada Stephen Brady („Fortitude”, „Vera”, „Milczący świadek”) oraz dyrektor kreatywny ITV Studios i producent wykonawczy Tim Haines („Beowulf”, „Siły pierwotne”, „Sinbad”), który o fabule serialu mówi: – Seryjni mordercy to prawdziwe potwory, które żerują pod powierzchnią pozornie normalnych i szczęśliwych społeczności. Nie ma lepszego miejsca na polowanie na takiego potwora niż owiane złą sławą Loch Ness, które od zawsze przyciąga poszukiwaczy przygód i prawdy.

Oprócz Laury Fraser („Breaking Bad”, „Zaginiony”) w serialu zobaczymy Siobhan Finneran („Happy Valley”, „Downton Abbey”) i Johna Sessionsa („Boska Florence”, „Żelazna Dama”, „Legend”).

Premiera serialu „Loch Ness” 29 października o godz. 21:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *