„Car S.O.S.” wraca na National Geographic Channel

„Car S.O.S.” powraca z jeszcze większą porcją motoryzacyjnych emocji. Przepis na radość właścicieli aut z przywrócenia do dawnej świetności ich samochodowych pereł jest prosty – i co równie ważne – sprawdzony.

Najlepiej znają go Tim Shaw i Fuzz Townshend, którzy w nowym sezonie programu znów biorą na warsztat dziesięć wyjątkowych klasyków motoryzacji, w tym kultowe Volvo P1800. Takim samochodem jeździł serialowy Simon Templar w popularnym w latach sześćdziesiątych serialu „Święty”. Renowacji towarzyszyć będzie legendarny kierowca tego auta… Sir Roger Moore.

Kiedy w życiu fana motoryzacji dzieje się coś złego, często zmuszony jest odstawić swoje „oczko w głowie”, czyli ukochane auto, na dalszy plan. Mijają kolejne dni i lata, a samochód powoli traci dawny blask. Wraz z nim blakną też wspomnienia i radość, którą sprawiał swojemu kierowcy. W tym momencie do akcji wkraczają Tim i Fuzz, czyli gwiazdorska ekipa „Car S.O.S.” z jednym celem – odrestaurować auto i przywrócić radość kierowcy. Tylko i aż tyle. Przepis na to panowie mają opanowany do perfekcji. Potrzebne będzie auto, które lata świetności ma zdecydowanie za sobą, jego właściciel, który potrzebuje pomocy i ktoś życzliwy z otoczenia, kto wezwie ekipę „Car S.O.S.”. Potem pozostaje potajemnie wykraść pojazd właścicielowi i na trzy pełne tygodnie zamknąć się z nowym „czterokołowym wyzwaniem” w warsztacie. Tam w pocie czoła, ubrudzeni po łokcie smarami, rdzą i olejami mechanicy, przywrócą dawną świetność każdej maszynie.

Na początku czwartego sezonu Tima i Fuzza czeka nie lada wyzwanie. Przyjdzie im się zmierzyć z legendą, czyli Volvo P1800, samochodem, jakim poruszał się Simon Templar w serialu „Święty”. W dodatku renowacja tego niezwykłego auta odbędzie się pod czujnym okiem samego Rogera Moore’a, któremu rola „Świętego” przyniosła światową sławę. Jak gospodarze „Car S.O.S.” poradzą sobie z tym zadaniem? Przed jakimi innymi wyzwaniami staną w nowym sezonie i jakie samochodowe „perełki” uratują od zezłomowania? Tego dowiecie się w nowej serii, która startuje już 18 kwietnia na National Geographic Channel.

„Car S.O.S.”

Premiera: poniedziałek, 18 kwietnia, godzina 20:00
Emisja: poniedziałek, godzina 20:00

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *