Cartoon Network ogłosił premierę filmu „Ben 10 vs. The Universe: The Movie”

Cartoon Network ogłasza premierę filmu „Ben 10 vs. The Universe: The Movie”! Najnowszą produkcję będzie można oglądać już tej jesieni. Ta historia to nowi bohaterowie, wyjątkowe moce i niesamowite międzygwiezdne przygody!

Pełen wciągającej akcji film skupi się na przygodach Bena, którego przeszłość powraca, by uderzyć w Tennysonów i planetę Ziemię. W celu uratowania sytuacji bohater będzie zmuszony do międzygalaktycznej podróży. Kiedy Ben przeżywa niebezpieczne i pełne emocji kosmiczne przygody, jego kuzynka Gwen i dziadek Max łączą siły. Wspólnie chronią świat pod nieobecność chłopca. Czy Ben wróci na Ziemię, aby pomóc rodzinie i ją chronić? I jaki znajdzie na to sposób? Widzowie dowiedzą się już tej jesieni!

Serial „Ben 10” zadebiutował na całym świecie w 2016 roku. W marcu 2020 swoją polską premierę będzie miał również jego czwarty sezon, który przyniesie widzom wiele kolejnych, ekscytujących przygód. Chłopiec odkryje specjalny klucz, który pozwoli mu ulepszyć Omnitrixa i uzbroić go w Omni-Kix. Będzie to ultranowoczesny pancerz służący do tego, by jeszcze bardziej wzmocnić kosmitów w walce. Ben, Gwen i Max odwiedzą też takie kraje jak Włochy, Japonia i Meksyk. Nie zabraknie również kolejnych transformacji oraz wielu pojedynków.

Sprawdź godziny emisji serialu „Ben 10” w PROGRAMIE TV

Premiera czwartego sezonu odbędzie się 23 marca o 20:50. Serial jest produkowany przez Cartoon Network Studios i stworzony przez Man of Action Entertainment (Big Hero 6, Generator Rex). Producentem wykonawczym został John Fang (Mixels, Generator Rex).

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Oficjalna polska wersja tytułu „Ben 10 vs. The Universe: The Movie” zostanie ogłoszona w najbliższych miesiącach.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *