Premiera 1. odcinka „Magazynu PitBike.tv” w Motowizji

W poniedziałek, 24 lutego o godz. 22:00 widzów Motowizji i wielbicieli jednośladów czeka porywające w świat dwóch kółek rozpoczęcie tygodnia. Kamery Magazynu PitBike.tv pokażą wszystkie najważniejsze wydarzenia i miejsca, które liczą się w polskim środowisku sportowym, skupionym wokół pit bike.

Sprawdź godziny emisji audycji „Magazyn PitBike.tv w PROGRAMIE TV

W pierwszym odcinku zobaczymy relację z off-roadowej kolebki pit bike, czyli Toru Głażewo w Bydgoszczy. Dla widzów został zrealizowany reportaż z testów motocykli do flat tracku, który za oceanem przeżywa swój renesans. W Europie, od kilku lat, jesteśmy świadkami jego narodzin. Główna zasada tego sportu jest prosta: jazda w poślizgu, który umożliwia utrzymywanie jak największej prędkości. Zastosowanie się do niej daje nie tylko szansę na zwycięstwo, ale również adrenalinę i frajdę zawodnikom oraz widowni.

W poniedziałkowy wieczór Magazyn PitBike.tv zabierze nas także na Turniej o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul (pisownia oryginalna), który jest najstarszą imprezą sportową zawodników pit bike w Polsce. Zawody są organizowane po raz jedenasty. W szalonych, pełnych wrażeń wyścigach biorą udział głownie mechanicy żużlowi, ale nie tylko.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Magazyn PitBike.tv to ukłon Motowizji w kierunku fanów dyscypliny, która jest niepowtarzalnym widowiskiem, jak również sportowców, startujących w zawodach pit bike’owych i promujących ten sport na polskich torach żużlowych.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *