Cartoon Network współtworzy grę „Młodzi Tytani: Akcja!”

Specjalnie dla fanów kreskówki „Młodzi Tytani: Akcja!”, Cartoon Network wraz z Warner Bros. i DC Entertainment nawiązały współpracę, w ramach której powstanie wyjątkowa seria gier na smartfony z najpopularniejszymi bohaterami serialu. Już niebawem fani Robina, Gwiazdki czy Bestii będą mieli szansę powalczyć o tytuł najlepszego gracza w rodzinnym mieście tytanów, Jump City. Premiera pierwszej gry, „Teeny Titans”, latem.

Na widzów serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” czeka nie lada świętowanie – z okazji premiery trzeciego sezonu kreskówki, w ręce fanów zostanie oddana latem pierwsza z zaplanowanej serii gra mobilna „Teeny Titans”. Aplikacja na licencji Warner Bros. Interactive Entertainment zawiera oryginalny dubbing. Co więcej, na jej potrzeby stworzono zupełnie nową postać, nieznaną wcześniej fanom kreskówki, której głosu użyczyła gwiazda mediów społecznościowych, George Takei. Przy produkcji gry pracował zespół Grumpyface Studios odpowiedzialny za inne aplikacje mobilne i tytuły ze świata Cartoon Network, m.in. uznaną przez krytyków „Attack the Light” ze Stevenem Universe czy „Flipped Out” z Atomówkami w roli głównej.

Robina, lidera grupy Młodych Tytanów, pochłonął szał zbierania figurek superherosów. Bohater uparcie przemierza ulice miasta w poszukiwaniu nowych eksponatów do kolekcji, które posłużą mu do konkurowania z innymi. Aby zostać najlepszym graczem w Jump City, bohater musi zebrać i ulepszyć wszystkie dostępne w grze figurki, a następnie pokonać pozostałe postaci w strategicznej grze bojowej. Po wygraniu wszystkich bitew, ramię w ramię z Robinem, gracz będzie mógł zdetronizować tajemniczego, zakapturzonego mistrza gry.

Gra „Teeny Titans”, dostępna w formie aplikacji mobilnej na system iOS i Android, zadebiutuje już latem. Emisja nowych odcinków serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” w czerwcu na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *