Cartoon Network wyprodukuje trzeci sezon popularnego serialu „Między nami, misiami”. Kreskówka stworzona przez laureata nagrody Annie, Daniela Chonga, to zabawna historia trzech braci niedźwiedzi: Grizzy’ego (Eric Edelstein), Pandy (Bobby Moynihan) i Lodomira (Demetri Martin), którzy próbują odnaleźć się w świecie ludzi.

Do chwili obecnej „Między nami, misiami” obejrzało już ponad 29 milionów dzieci na świecie i ponad 8 milionów w Stanach Zjednoczonych. W tym roku na antenie Cartoon Network debiutują nowe odcinki drugiego sezonu serialu.

W trzecim sezonie widzowie poznają dalsze losy Grizzy’ego, Pandy i Lodomira, którzy kontynuują podróż po Bay Area i okolicach. Zaplanowany na początek przyszłego roku sezon trzeci będzie zawierał m.in. nowe odcinki z małymi misiami w roli głównej, specjalne świąteczne epizody oraz powroty lubianych przez widzów przyjaciół i nieprzyjaciół głównych bohaterów, w tym Nom Noma (Patton Oswald), Chloe (Charlyne Yi), Charliego (Jason Lee), Lucy (Ellie Kemper) i Tobesa (Cameron Esposito). W nowym sezonie pojawią się także specjalni goście – komik Ron Funches i uznany aktor dubbingowy John DiMaggio.

Kolejne premierowe odcinki drugiego sezonu serialu będzie można oglądać na antenie Cartoon Network od 28 listopada. Serial to jedna z flagowych produkcji stacji, zaraz obok „Pory na przygodę”, „Atomówek” i nowego „Ben 10”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Źródło: Turner Broadcasting System