Cartoon Network zapowiada 3. sezon serialu „Między nami, misiami”

Cartoon Network wyprodukuje trzeci sezon popularnego serialu „Między nami, misiami”. Kreskówka stworzona przez laureata nagrody Annie, Daniela Chonga, to zabawna historia trzech braci niedźwiedzi: Grizzy’ego (Eric Edelstein), Pandy (Bobby Moynihan) i Lodomira (Demetri Martin), którzy próbują odnaleźć się w świecie ludzi.

Do chwili obecnej „Między nami, misiami” obejrzało już ponad 29 milionów dzieci na świecie i ponad 8 milionów w Stanach Zjednoczonych. W tym roku na antenie Cartoon Network debiutują nowe odcinki drugiego sezonu serialu.

W trzecim sezonie widzowie poznają dalsze losy Grizzy’ego, Pandy i Lodomira, którzy kontynuują podróż po Bay Area i okolicach. Zaplanowany na początek przyszłego roku sezon trzeci będzie zawierał m.in. nowe odcinki z małymi misiami w roli głównej, specjalne świąteczne epizody oraz powroty lubianych przez widzów przyjaciół i nieprzyjaciół głównych bohaterów, w tym Nom Noma (Patton Oswald), Chloe (Charlyne Yi), Charliego (Jason Lee), Lucy (Ellie Kemper) i Tobesa (Cameron Esposito). W nowym sezonie pojawią się także specjalni goście – komik Ron Funches i uznany aktor dubbingowy John DiMaggio.

Kolejne premierowe odcinki drugiego sezonu serialu będzie można oglądać na antenie Cartoon Network od 28 listopada. Serial to jedna z flagowych produkcji stacji, zaraz obok „Pory na przygodę”, „Atomówek” i nowego „Ben 10”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *