Telewizja Puls wyróżniona przez „Media & Marketing Polska”

Telewizja Puls została wyróżniona za skuteczność biznesową przez prestiżowy magazyn branżowy „Media & Marketing Polska”.

W corocznym Raporcie Specjalnym Nadawcy redakcja „Media & Marketing Polska” podkreśliła, że konsekwencja biznesowa Telewizji Puls przynosi efekty kolejny rok. „Akcentowanie w ramówce sprawdzonej oferty filmowej docenia widownia (…) TV Puls coraz odważniej rozpycha się w czołówce stacji TV. Rok 2016 był dla nadawcy czasem przekraczania wypracowanych wyników i deptania po piętach nawet największym graczom” – napisano w Raporcie.

Bardzo nas cieszy to wyróżnienie. To dowód, że nasze starania o jakość oferty programowej przynoszą efekty i mobilizacja do równie ciężkiej pracy w przyszłości. Dziękujemy widzom i redakcji miesięcznika „Media & Marketing Polska – mówi Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

2016 rok jest najlepszym rokiem w historii Telewizji Puls. Od stycznia do września br. nadawca osiągnął 5,74% (SHR, All 16-49) udziału w rynku telewizyjnym, co oznacza wzrost o prawie 3% w porównaniu z analogicznym okresem 2015.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *