Cartoon Network zapowiada drugi sezon „Magicznych magiimieczy”

Cartoon Network podjął decyzję o produkcji drugiego sezonu „Magicznych magiimieczy” – historii rodzeństwa wojowników do wynajęcia. Prohyas i Vambre wypełniają nawet najtrudniejsze zadania posługują się tytułowymi magiimieczami – nietypowym orężem o wielu zabawnych zastosowaniach. Pierwszy sezon serialu można oglądać na antenie Cartoon Network od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15.

Śledź ofertę Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Twórcą wyprodukowanych przez Cartoon Network Studios „Magicznych magiimieczy” jest Kyle Carozza („SpongeBob: Na suchym lądzie”). W drugim sezonie główni bohaterowie podejmą się wielu nowych, ambitnych wyzwań. Ich główny cel nie ulegnie jednak zmianie – w czasie każdej misji będą szukać nowych magiimieczy do swojej imponującej kolekcji.

Serial zadebiutował w Stanach Zjednoczonych we wrześniu 2016 roku, szybko zdobywając sporą popularność. „Magiczne magiimiecze” były liderem oglądalności wśród widzów w wieku 6-11, oraz najchętniej oglądanym serialem Cartoon Network w październiku. Po premierze specjalnej aplikacji „MagiMobile” w Stanach Zjednoczonych, produkcja awansowała do pierwszej trójki seriali Cartoon Network w serwisach VOD. Z kolei „Mogimobile” znalazła się w piątce najczęściej pobieranych aplikacji w iTunes. Pobrały ją już ponad dwa miliony osób, którym udało się już zebrać dwadzieścia milionów magiimieczy.

Pierwszy sezon „Magicznych magiimieczy” można oglądać na antenie Cartoon Network od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Wybrane odcinki można oglądać również na kanale YouTube stacji oraz na http://mightymagiswords.cartoonnetwork.pl/.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *