Powstanie drugi sezon serialu „Legion”. Premiera w 2018 roku na FOX

Drugi sezon serialu „Legion”, którego producentem wykonawczym i pomysłodawcą jest zdobywca Złotego Globu i nagrody Emmy Noah Hawley, wraca na antenę kanałów należących do FOX Networks Group w ponad 125 krajach już w 2018 roku.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Kanał FX zamówił drugi sezon głośnego serialu „Legion”, którego pomysłodawcą jest Noah Hawley – ogłosili Eric Schrier i Nick Grad, prezesi ds. własnych produkcji spółek FX Networks i FX Productions. Już po pierwszych odcinkach okazało się, że Legion jest najchętniej oglądanym nowym serialem emitowanym na kanale telewizji kablowej. Premiera drugiego sezonu na antenie kanałów należących do spółki FOX Networks Group w ponad 125 krajach została zaplanowana na 2018 rok.

Pierwszy sezon serialu „Legion” jest dla nas wielkim osiągnięciem – powiedział Schrier. – Nie jest on jedynie kolejną produkcją, ale nową i świeżą interpretacją gatunku historii o superbohaterach. Chcielibyśmy podziękować Noahowi Hawleyowi za to, że pracując nad serialem nie bał się podejmować kreatywnego ryzyka i dokonywać zaskakujących wyborów. To dla nas zaszczyt pracować razem z nim, producentami serialu, członkami obsady oraz przedstawicielami koncernu Marvel Television nad kolejnym sezonem serialu „Legion”.

Bardzo cieszymy się, że powstanie kolejny sezon serialu „Legion”. Noah przeniósł na mały ekran postać Davida Hallera i pozostałych bohaterów komiksu i tchnął w nich nowe życie. Zrobił to w fantastyczny sposób i uzależnił nas od serialu. Jesteśmy bardzo dumni z efektów pracy naszych partnerów z kanału FX oraz ogromnego sukcesu, jaki odniosła nasza pierwsza wspólna produkcja – dodał Jeph Loeb, producent wykonawczy i szef Marvel Television.

Premiera odcinka 6. serialu „Legion” odbędzie się w czwartek 16 marca o godzinie 22:00 na FOX.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *