Nowe odcinki serialu „Tom i Jerry Show” w Boomerangu

Jerry ma dość Toma i jego ciągłych zaczepek. Postanawia raz na zawsze uwolnić się od upartego kota i zmienia swój dom w uzbrojoną twierdzę. Zapowiada się prawdziwa wojna. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” w poniedziałek 27 marca na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Tom i Jerry nie mogą się znieść. Mysz decyduje się przeprowadzić generalny remont w swoim domu i tak go zabezpieczyć, by Tom nie mógł się już nigdy do niego dostać. Kot, widząc, co robi jego odwieczny wróg, postanawia również uzbroić swoje mieszkanie. Wszystko przypomina przygotowania do wielkiej wojny. Szybko okaże się jednak, że bohaterowie, choć zawsze znajdują powód, by sobie dokuczyć, nie mogą bez siebie żyć.

Ponadto w nowych odcinkach drugiego sezonu Toma przeżyje wypadek samochodowy, który będzie miał bardzo poważne konsekwencje. Bohater straci przytomność, a gdy ją odzyska, będzie przekonany że jest wielkim mistrzem kung-fu. Wiele wydarzy się także u przyjaciół głównych bohaterów. Spike zatrudni detektywa, by pomógł mu rozwiązać zagadkę, a Toodles będzie pilnie poszukiwała nowego partnera do tańca. Tom postanowi zaoferować jej swoją pomoc. Czy kot odkryje w sobie taneczny talent? Odpowiedź już wkrótce na antenie Boomeranga.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Tom i Jerry Show” w poniedziałek 27 marca na kanale Boomerang. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *