CBS Europa ze specjalnym cyklem na Wielkanoc

Na Wielkanoc kanał CBS Europa przygotował dla swoich widzów świąteczny prezent w postaci premier filmów wprost stworzonych do oglądania z rodziną i przyjaciółmi. W ramach cyklu „Wielkanoc na CBS Europa” będzie można obejrzeć m.in. dramat „Przypadkowa przyjaźń” (z Chandrą Wilson i Kathleen Munroe), komedię „Barry Munday” (z Patrickiem Wilsonem), i komediodramat „Niezwykły świat Belli Brown” (z Jessicą Brown Findlay). Na premiery filmowe kanał CBS Europa zaprasza w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Wielkanocny Poniedziałek (każdego dnia o 19:10 i 21:00).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Przypadkowa przyjaźń”
Yvonne Caldwell (Chandra Wilson) straciła wszystko, oprócz dwóch ukochanych psów. Kobieta od lat mieszka na ulicach Los Angeles, zmagając się nie tylko z brutalną rzeczywistością, ale i własnymi słabościami. Tuż przed Bożym Narodzeniem Yvonne i jej psy przykuwają uwagę młodej policjantki Tami Baumann (Kathleen Munroe). Bezdomna nie chce przyjąć pomocy funkcjonariuszki. Jednak nieoczekiwane wsparcie ze strony Tami przy porodzie suczki sprawia, że Yvonne zaczyna jej ufać. To początek prawdziwej przyjaźni.
Emisja: sobota, 31 marca, godzina 19:10

„Barry Munday”
Barry Munday (Patrick Wilson) jest mężczyzną w średnim wieku, którego cała energia skierowana jest na kobiety. Sztuka flirtu to jednak nie najmocniejsza strona Barry’ego. Kolejny suto zakrapiany alkoholem wieczór kończy się na przypadkowej randce w kinie, której finał ma dla bohatera dramatyczne skutki – jego męskość zostaje uszkodzona. Na domiar złego Barry dowiaduje się niebawem, że feralnego wieczoru został ojcem. Nasz lowelas niewiele pamięta, a kobieta, która pojawia się z jego dzieckiem w brzuchu, wydaje mu się całkowicie obca. To dopiero początek perypetii, ale także koniec beztroski w życiu Barry’ego. Jego zwariowane przygody okażą się cenną życiową lekcją, testem odpowiedzialności i dorosłości.
Emisja: sobota, 31 marca, godzina 21:00

„Odnaleziony skarb”
Nastoletni Andy Walton (Justin Kelly) oraz jego młodszy brat Mark (Benjamin Stockham) trafiają pod opiekę dotąd nieznanego im stryja Trenta (Jason Patric). Od chciwego dewelopera Johna Bromana (Cary Elwes) Andy dowiaduje się, że na należącej do Waltonów wyspie jego zaginiony przed laty dziadek podobno ukrył skarb. Bracia postanawiają go odnaleźć. Udają się na tajemniczą wyspę Walton, podążając za pozostawionymi przez dziadka wskazówkami…
Emisja: niedziela, 1 kwietnia, godzina 19:10

„Niezwykły świat Belli Brown”
Jako niemowlę Bella Brown (Jessica Brown Findlay) została porzucona w londyńskim Hyde Parku. Wychowana w klasztorze, wyrosła na piękną i wrażliwą młodą kobietę. Po usamodzielnieniu Bella wynajmuje malowniczy domek z ogródkiem i rozpoczyna pracę w bibliotece, choć jej marzeniem jest pisanie książek dla dzieci. Niestety, dziewczyna boi się roślin, zaś jednym z warunków najemcy jest dbanie o ogród. Aby uniknąć eksmisji, Bella w ciągu miesiąca musi doprowadzić otoczenie domu do porządku. Zmagając się z niechcianą pracą, bohaterka niespodziewanie zaprzyjaźnia się z kłótliwym sąsiadem Alfiem (Tom Wilkinson), jego kucharzem Vernonem (Andrew Scott) oraz młodym wynalazcą Billym (Jeremy Irvine).
Emisja: niedziela, 1 kwietnia, godzina 21:00

„Spotkanie rodzinne”
Kiedy umiera matka Lisy (Natasha Henstridge), po raz pierwszy od wielu lat przyjeżdża do rodzinnego domu. Należącą do ojca farmę od dawna prowadzi jej starszy brat Jim (Harry Hamlin), który wbrew woli seniora rodu zamienia hodowlę bydła na hodowlę owiec. Po pogrzebie, ku zaskoczeniu bliskich, Lisa postanawia zostać na farmie i pomóc Jimowi. Decyduje się również zaadoptować psa z miejscowego schroniska. Młody Lucky ma zadatki na psa pasterskiego i Lisa zaczyna go trenować. Chce, by jej pupil wystartował w konkursie zaganiania owiec. Jednak w okolicy dochodzi do pożaru lasu. Lucky niespodziewanie ujawnia także inne talenty.
Emisja: niedziela, 2 kwietnia, godzina 19:10

„Greta”
Sprawiająca problemy wychowawcze 17-letnia Greta (Hilary Duff) zostaje wysłana przez matkę do dziadków. Niezadowolona dziewczyna jedzie do New Jersey z mocnym postanowieniem, że nie doczeka 18. urodzin. Jednak zanim pożegna się ze światem, chce przeżyć różne rzeczy, których listę skrupulatnie zapisuje w zeszycie. Podobnie jak sposoby na zakończenie życia. Sarkazmem nastolatka przykrywa tęsknotę za ojcem i poczucie odrzucenia przez matkę. Jednak czas spędzony z dziadkami (Ellen Burstyn i Michael Murphy) oraz nowo poznanym Juliem (Evan Ross) nieco zmienia jej stosunek do rzeczywistości.
Emisja: niedziela, 2 kwietnia, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *