Chillizet Live Session w Krakowie

18 sierpnia br. na Dworcu Głównym w Krakowie Chillizet zagra po raz pierwszy na żywo w przestrzeni miejskiej. Na scenie ustawionej w hali przy charakterystycznym globusie wystąpi zespół Linia Nocna.

To pierwsza taka aktywność stacji, która konsekwentnie realizuje strategię wychodzenia do słuchacza. Na przygotowanej scenie w pasażu głównym Dworca Głównego zagra młody, obiecujący zespół Linia Nocna. To będzie pierwszy, oficjalny występ tej grupy i prezentacja jej debiutanckiej płyty.

Chcemy być blisko naszych słuchaczy, dzielić z nimi ich muzyczne pasje i gusty, ale również podpowiadać, co nowego i ciekawego dzieje się na scenie muzycznej – mówi Iwona Kostka-Kwiatkowska, redaktor naczelna Chillizet.

Wszyscy, którzy przyjadą tego dnia na Live Festiwal do Krakowa pociągiem, w godzinach 13:00-15:00, czeka więc muzyczna niespodzianka. Linia Nocna to dwójka zdolnych studentów; Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec, który mieli już okazję współpracować z takimi polskimi artystami, jak: Natalia Kukulska, Kuba Badach, czy Piotr Cugowski.

Koncert realizowany jest we współpracy z PKP S.A. Wstęp wolny.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *