Specjalny występ Tori Amos w Trójce

W tym roku zagrali tu już m.in. Sting, Amy MacDonald, LP, Deborah Brown i Gregory Porter. Po serii tłumnie obleganych przez słuchaczy i transmitowanych na antenie Trójki koncertów – w ramach obchodów 55. urodzin – stacja z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne największego kalibru. W czwartek 24 sierpnia w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpi amerykańska wokalistka Tori Amos. Transmisja na antenie Trójki od godziny 20:00.

To będzie prawdziwa uczta nie tylko dla fanów tej zjawiskowej artystki, ale absolutna frajda dla wszystkich tych słuchaczy Trójki, którzy w muzyce cenią sobie oryginalność, piękno i… magię – zapowiada Piotr Metz, szef muzyczny Trójki i gospodarz wieczoru. To właśnie jego rozmowa z Tori Amos poprzedzi występ amerykańskiej wokalistki i pianistki w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Tori Amos, której dorobku chyba nie trzeba przedstawiać fanom dobrej muzyki, przyjeżdża do Warszawy tuż przed wydaniem swojego 15. studyjnego, autorskiego albumu „Native Invader” – ukaże się on 8 września, a niedługo później artystka wyrusza w trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo. Może się więc okazać, że publiczność zgromadzona w studiu Programu 3 – oraz oczywiście słuchacze przed radioodbiornikami – jako pierwsi usłyszą, przedpremierowo, utwory z „Native Invader” w wersji na żywo.

Początek występu Tori Amos i zarazem jego transmisja na antenie Trójki w czwartek 24 sierpnia od godziny 20:00.

Występ organizowany jest przy współpracy z wytwórnią Universal Music Polska – wydawcą płyt Tori Amos w naszym kraju.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *