CI Polsat oraz Lifetime w marcu 2017

W marcu telewizje Crime+Investigation (CI Polsat) oraz Lifetime przygotowały 7 nowych serii m.in. program dokumentalny o losach osób z zespołem Downa (nagrodzony Emmy), jak również nowy sezon „Zbrodni, które wstrząsnęły Anglię” – w tym dwie sprawy, w których ucierpieli również Polacy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Lifetime

„Taki się urodziłem”
„Taki się urodziłem” to reality show, który w 2016 roku zdobył nagrodę Emmy. Jego bohaterami jest siedmioro młodych dorosłych, którzy urodzili się z zespołem Downa, oraz ich rodziny i znajomi. W programie przyglądamy się temu, jak realizują swoje pasje i marzenia, pracują, zawierają przyjaźnie, wchodzą w związki uczuciowe i starają się żyć maksymalnie samodzielnie, nie poddając się społecznym oczekiwaniom. Autorzy udzielają też głosu rodzicom, by opowiedzieli nam o radości, jaką sprawia im syn czy córka, i o stojących przed nimi wyzwaniach.
Emisja 1. serii: wtorek, od 21 marca, godzina 22:00, Lifetime

„Zamieszkajmy nad wodą”
Nick Waldner, ekspert od nieruchomości, pomaga potencjalnym nabywcom znaleźć wymarzony dom w doskonałym miejscu nad wodą. Każdemu klientowi Nick proponuje coś jedynego w swoim rodzaju, od Alabamy nad Zatoką Meksykańską, przez jezioro Havasu w Arizonie, po nadmorski Marathon na Florydzie. Widzowie mają okazję nie tylko obejrzeć wnętrza niezwykłych domów nad wodą, ale i skorzystać z doświadczenia Nicka, który bezbłędnie dostrzega walory i mankamenty każdej lokalizacji.
Emisja 2. serii: poniedziałek-piątek, od 14 marca, godzina 18:00, Lifetime

„Świat małych domów”
„Świat małych domów” powstał w reakcji na mieszkaniowy minimalizm – trend, który zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie. W każdym odcinku oglądamy potencjalnych nabywców szukających wymarzonego maleńkiego domu w najróżniejszych lokalizacjach, od Paryża, przez Sydney, po Dublin. Otrzymują oni trzy oferty do wyboru i przekonują się, jak trudno dopasować coś do swojego budżetu i oczekiwań – nawet w najbardziej egzotycznych i atrakcyjnych miejscach. Choć bardzo małe domy często bywają niezwykle pomysłowo zaprojektowane, znalezienie czegoś idealnego za granicą to ogromne wyzwanie.
Emisja 1. serii: poniedziałek-piątek, od 14 marca, godzina 19:00, Lifetime

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Crime+Investigation (CI Polsat)

„Bezwzględni zabójcy”
Pośród dziewiczych krajobrazów Alaski ludzie giną niepokojąco często. To miejsce, w którym można uciec od wszystkiego, żyć z tego, co się upoluje, ukrywać się na oczach wszystkich. Dla mordercy panują tu wymarzone warunki do popełnienia zbrodni doskonałej. „Bezwzględni zabójcy” przedstawiają – opowiadane z perspektywy rodziny, śledczych, a czasem nawet samych sprawców – historie ofiar brutalnych przestępstw i ich walki o przetrwanie nie tylko z naturą, ale i z drugim człowiekiem.
Emisja 3. serii: poniedziałek, od 13 marca, godzina 23:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Potwór w rodzinie”
„Potwór w rodzinie” to cykl dokumentalny, który pokazuje świat osławionych seryjnych morderców z niecodziennej perspektywy. W każdym odcinku krewni sprawców wyciągają rękę do rodzin ofiar, by wyrazić żal i współczucie, w czym pomaga im Melissa Moore – córka Keitha Huntera Jespersona, znanego jako „roześmiany morderca”. Poprzez rodzinne filmy, zdjęcia, pamiętniki i wspomnienia widzowie poznają szczegóły z prywatnego życia zbrodniarzy i dowiadują się, jak postrzegali ich ludzie, z którymi obcowali na co dzień: ich rodzice, partnerzy, znajomi i dzieci. Rodziny sprawców i ofiar spotykają się po raz pierwszy, w nadziei że pozwoli im to osiągnąć choć odrobinę spokoju i zamknąć ten tragiczny rozdział w życiu.
Emisja 1. serii: piątek, od 24 marca, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Zabić z zimną krwią”
W „Zabić z zimną krwią” zaglądamy do umysłów morderców i poznajemy motywy, jakimi się kierowali. Eksperci z FBI, Scotland Yardu i czołowi śledczy z wydziałów zabójstw analizują materiał dowodowy, przedstawiają profil sprawcy i opisują mrożące krew w żyłach szczegóły każdej zbrodni. Nowy cykl jest poświęcony najgłośniejszym zabójstwom na świecie. W półgodzinnych odcinkach widzowie zaglądają do umysłów sprawców i poznają motywy, jakimi się oni kierowali, zabijając z zimną krwią. Eksperci z FBI, Scotland Yardu i czołowi śledczy z wydziałów zabójstw analizują materiał dowodowy, przedstawiają profil mordercy i opisują mrożące krew w żyłach szczegóły każdej zbrodni. Wyjaśniają, kiedy, dlaczego i w jaki sposób ją popełniono, a także – jak udało się rozwiązać daną sprawę. Czasem, by złapać zabójcę, trzeba myśleć jak zabójca.
Emisja: czwartek, od 2 marca, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią”
„Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią” poświęcone są najgłośniejszym zbrodniom w najnowszej historii tego kraju, widzianym oczami osób bezpośrednio nimi dotkniętych. Za pomocą rekonstrukcji, wywiadów i materiałów archiwalnych autorzy programu próbują odtworzyć ostatnie chwile życia ofiar i pokazać, jakie zmiany w brytyjskim prawie spowodowała każda z tych zbrodni. W najnowszym sezonie dwie sprawy, w których ofiarami byli Polacy – Angelika i Łukasz.
Emisja 7. serii: poniedziałek, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *