„Ciężarówką po bezdrożach” premierowo na kanale Polsat Viasat Explore

Big Donny to specjalista od przewozu towarów wymagających szybkiego transportu do odległych, często trudno dostępnych miejsc. Jest królem branży transportowej w swoim rejonie, a jego ekipa to nieustraszeni eksperci w dziedzinie podróży po bezdrożach. Ich bazą jest strategiczny punkt na sieci dróg ciągnących się przez całą zachodnią Kanadę – miasteczko Barriere w Kolumbii Brytyjskiej. W programie „Ciężarówką po bezdrożach” widzowie będą mieli okazję śledzić ciężką, lecz emocjonującą pracę drużyny Donny’ego, a także wspólnie z nią zmierzyć się z przeciwnościami losu i konfliktami w branży. Bohaterowie będą musieli poradzić sobie między innymi z konkurencyjną ekipą Dave’a Schwandta, który postanawia zdominować kanadyjskie szlaki przewozowe, stawiając wyzwanie dotąd niezwyciężonej firmie Big Donny’ego. Premierowy odcinek 1. sezonu programu „Ciężarówką po bezdrożach” już 18 października o 22:00 na kanale Polsat Viasat Explore.

Sprawdź godziny emisji audycji „Ciężarówką po bezdrożach” w PROGRAMIE TV

Dale Kristiansen to jeden z najlepszych pracowników Donny’ego – nieustępliwy w dążeniu do celu i pracowity. W 1. odcinku musi zmierzyć się z bardzo ciężkimi warunkami pogodowymi: jedzie po oblodzonych i zaśnieżonych drogach, by pilnie zrealizować dostawę do kopalni diamentów. Jednak, gdy po drodze zatrzymuje się, by oczyścić koła ze śniegu, popełnia błąd mogący ostatecznie uniemożliwić mu dotarcie na miejsce. Czy Dale poradzi sobie z wyzwaniem?

Do ekipy dołącza też nowy członek – Craig Gruden. Jest samotnikiem, który po wyjściu z więzienia desperacko poszukuje stałej pracy. Craig wydaje się zmotywowany do podjęcia nowych wyzwań, jednak jego porywczy charakter może okazać się zgubny we współpracy z niezwykle zgraną dotychczas drużyną Donny’ego Kleinfeldera.

Największym zagrożeniem dla imperium króla kierowców ciężarówek okaże się pojawienie Dave’a Shwandta – miejscowego handlarza złomu, który mimo braku odpowiedniego sprzętu i doświadczenia w nowej branży, zaczyna odnosić kolejne sukcesy i postanawia podjąć największe ryzyko w swojej karierze. Czy uda mu się zwyciężyć z Donnym?

„Ciężarówką po bezdrożach” to seria o sile współpracy, o wierze we własne możliwości, nauce przekraczania kolejnych granic i osiągania postawionych sobie celów.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat Explore w PROGRAMIE TV

Premiera 1. sezonu w poniedziałek 18 października o 22:00 na Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki w poniedziałki o tej samej porze.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *