Postaw na Rozwój! – rusza pierwszy w tym roku webinar Czwórki

„Autoprezentacja” to hasło przewodnie drugiej odsłony akcji Czwórki „Postaw na rozwój”. Z myślą o licealistach i studentach, stacja przygotowała trzy webinary, które prowadzą specjaliści rozwoju osobistego. Pierwszy z nich odbędzie się 20 października o godz. 18.00. Webinar poprowadzi Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji.

Do „Postaw na rozwój” Czwórka zaprosiła trenerów mentalnych, psychologów i specjalistów wystąpień publicznych, którzy zwrócą uwagę na umiejętności, które warto rozwijać. Eksperci opowiedzą o tym jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie.

Dla słuchaczy Czwórki będzie to więc okazja do zdobycia wiedzy z zakresu kompetencji społeczno-komunikacyjnych zupełnie za darmo. Każdy prelegent ze studia Czwórki poprowadzi webinar, który będzie można obejrzeć na kanale YouTube i facebooku Czwórki.

20 października o godz. 18:00 Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji, autor bestsellerowych książek dla dzieci i rodziców, promotor szeroko pojętej edukacji, poprowadzi prelekcję pt.: „O matko! Co to będzie, czyli ile strachu w strachu?” Podczas 30-minutowej transmisji słuchacze skonfrontują się z nastawieniem i jego konsekwencjami w działaniach. Zmierzą się ze strachem i postarają się go… przestraszyć. Zastanowią się także, czy strach wpływa na nas, czy może odwrotnie i to my go sobie wymyślamy, bo jest nam z nim łatwiej. Podczas webinaru wspólnie z trenerem mentalnym słuchacze będą mieli także okazję poszukać sposobów, jak zrozumieć strach i jak działać pomimo niego.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *