Cinemax i Cinemax2 od 1 września w nowej odsłonie

Od 1 września 2016 roku ramówka kanałów Cinemax i Cinemax2 będzie zaplanowana w nowy sposób. Filmy z głównego nurtu kina i seriale znajdą się w pierwszym kanale Cinemax, a kino festiwalowe, międzynarodowe i klasyka kina – w Cinemax2. Już 10 i 11 września widzowie będą mogli skorzystać z odkodowanego weekendu w obu kanałach Cinemax. Od początku września zostaną wprowadzone nowe logotypy Cinemax, a także nowa oprawa antenowa.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cinemax i Cinemax2

Kanały Cinemax i Cinemax2 oferują starannie wyselekcjonowane, najlepsze filmy z głównego nurtu dla miłośników kina – od znanych produkcji filmowych z udziałem znakomitych aktorów, po zdobywające nagrody oraz uznanie krytyków filmy z całego świata. Program obu kanałów nadawany jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam.

Od 1 września w programie Cinemax znajdą się najlepsze amerykańskie i międzynarodowe filmy, a także seriale, w tym oryginalne produkcje Cinemax. Będą to ekscytujące produkcje gatunkowe – filmy akcji, przygodowe, kryminalne, horrory, komedie, także filmy historyczne, fantasy oraz science-fiction. Ramówka kanału będzie prezentowała się następująco: w niedziele widzowie obejrzą premiery największych produkcji filmowych, a w soboty – seriale, w tym produkcje Cinemax. Z kolei piątki będą dedykowane horrorom, a środy – filmom obyczajowym i thrillerom.

Program Cinemax2 to wysmakowana selekcja kina niezależnego oraz klasyki kina. Znajdą się tam starannie wybrane, cenione przez krytyków i nagradzane na festiwalach filmowych, najlepsze europejskie filmy, a także produkcje z pozostałych kontynentów. Tytuły, które można oglądać w Cinemax2 to poruszające oraz inspirujące filmy obyczajowe skupiające się na ludzkich historiach i relacjach. W soboty będą emitowane najważniejsze premiery filmowe. Niedziele dedykowane będą filmom z całego świata. Natomiast w poniedziałki można będzie oglądać kultowe filmy i klasykę kina, a w czwartki wyróżniane nagrodami seriale.

Od 1 września zostaną wprowadzone nowe logotypy Cinemax i Cinemax2, jak również nowa oprawa antenowa. Widzowie będą mogli zapoznać się z ofertą obu kanałów w ramach odkodowanego weekendu – w sobotę, 10 września i w niedzielę, 11 września.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *