Comedy Central HD w kwietniu i maju dla wszystkich abonentów nc+

Od początku kwietnia abonenci sieci nc+ zyskali szerszy dostęp do najlepszych programów komediowych spod znaku Comedy Central HD. W ramach okna otwartego widzowie będą mogli zobaczyć m.in. najlepszy stand-up w programie „Comedy Club” oraz nowe odcinki kultowego serialu „Teoria wielkiego podrywu”.

Sprawdź szczegóły oferty kanału Comedy Central w PROGRAMIE TV

Przez cały kwiecień i maj stacja Comedy Central HD będzie dostępna dla abonentów platformy nc+ w ramach otwartego okna, na pozycji 62 i bez dodatkowych opłat. W tym czasie na antenie Comedy Central HD nie zabraknie potężnej dawki dobrego humoru, między innymi za sprawą Michała Kempy i najzabawniejszych przedstawicieli sceny stand-up w Polsce. W każdy wtorek o godzinie 22:00 w programie „Comedy Club” zaprezentują się zarówno uznani komicy tacy jak Tomasz Jachimek, Katarzyna Piasecka, czy Wojciech Fiedorczuk, jak i twórcy stawiający na scenie kabaretowej swoje pierwsze kroki. Zestawienie różnych osobowości i poczucia humoru gwarantuje wieczór doskonałej zabawy. Wszystkie odcinki „Comedy Club” będą dostępne zaraz po premierze telewizyjnej w usłudze nc+ GO do końca maja.

Ponadto wiosną na antenie Comedy Central HD zagoszczą takie hity jak najnowsze odcinki serialu „Teoria wielkiego podrywu” o grupie naukowców, którzy mają duże trudności w nawiązywaniu prawdziwych relacji poza murami laboratorium, serial „Brooklyn Nine-Nine” o grupie niezbyt rozgarniętych detektywów, czy animacja dla dorosłych „Brickleberry” o pracownikach parku narodowego.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *